Интериорни врати от Domostyle?

  • 1 359
  • 5
Някой поръчвал ли си от там,доволни ли сте,как са като качество и цена?
Виж целия пост
# 1
Аз съм поръчвала, вместо 45 работни дни , както е описано в заявката, доставка станаха 4м #Crazy без каквито и да е обяснения от тяхна страна.
Подадох жалба в Комисията за защита на потребителите ,въпреки че в БГ администрация вяра нямам  #2gunfire
Страшно са нелюбезни и незаинтересовани. Имат една продавачка ,която така ни накара да направим касите ,че после монтажниците зор видяха докато монтират вратите, а и казаха ,че тая жена не и е за първи път да прави такава грешка . Техни думи: "Тази за нищо не става".
Изобщо не се занимавай ,ще ти скъсат нервите . Вратите не са лоши ,качеството е доста добро ,но просто ги чакай към май месец ако ги поръчаш сега.
Безкрайно любезни са когато поръчваш, но когато платиш -край  все едно е приключила сделката -никакъв интерес от тяхна страна, ама че има някакъв проблем в момента дали със фабриката или със цвета ,който си избрал -никаква информация.
Дотолкова не са в час ,че една сутрин  се обажда мъж ми да ги пита кога ще имаме най-после врати -казали му че и в тоя камион не идват. Вечерта аз  им се обаждам-все още не са в дошлия камион и ги предупредих за жалбата ми в Комисията за защита на потребителите-това беше разговора. Е на следващата сутрин бяха пристигнали и ме питаха кога да монтират Sick , а  нов камион не е идвал newsm78 Уникални са просто,шефа им се криеше и не ми отговаряше на гневните мейли ,нито искаше да говори с мен по телефона. Никакво човешко отношение ,дал си парите и гориш просто -висиш и ги чакаш да им дойде музата.
Ще си потърся поста в една друга тема писах по въпраса и ще ти го копирам -просто съвет от мен НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С ТИЯ ХОРА Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=196406.msg6346818#msg6346818 ето какво съм писала  bouquet
Виж целия пост
# 3
iskrichka  -благодаря ти,значи изобщо да не ходя да гледам магазина,какво остава да поръчвам. Mr. Green
Оф,няма свестни майстори на врати.Понеже се наложи да правим сега ремонт,нашите поръчаха 4 врати,при един майстор,който уж бил свободен(за по-бързо),едната,която е със стъкло,я докара без,той не слагал стъкла ShockedИ вратите не бяха лакирани,нямало да изсъхне лака Shocked.Сега ние трябва да ги лакираме,поръчвахне стъкла от друго място,накрая уж по-евтините врати излезнаха по-скъпо.Майка ми такъв скандал му вгигна на този,поне да беше казал,че не слага стъкла,а не така пред свършен факт да се чудим откъде да поръчаме. #2gunfire
Виж целия пост
# 4
Ние си купихме такива - най-евтиният модел беше, с касата излизаше около 170 - 190 лева, в зависимост от размера. Миналата година. Вярно, че срокът за доставка е 60 работни дни, но точно на 59тия ден се обадиха, за да уговорим ден и час за доставка и монтаж. Много съм доволна, защото за малко пари имаме чудесни врати - добре шумоизолират, топлоизолират, с гумени уплътнения са и се затварят тихо и леко. А и на външен вид са чудесни.
За монтажа се плаща отделно /включих цената в тези 170-190 лева/, но същият човек  взима и размерите и така, ако има проблем, не е на твой гръб.

И са достатъчно коректни - междувременно си смениха адреса на магазина и ми се обадиха по телефона, за да ме уведомят. А аз нямах повече вземане-даване с тях, защото бях платила 100 % авансово.
Виж целия пост
# 5
Моля те ако е удобно да щракнеш една врата .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия