Карате ли се често с любящата половинка, и каква е рецептата за добри отношения?

  • 1 568
  • 22
Мисля, че това е в ежедневието на всички ни и моля да споделите мненията си, ще ми бъдат полезни! Лично на мен ми се случва доста често и ми се иска да променя нещата до колкото мога  Peace
Виж целия пост
# 1
Рецептата е: много компромиси.
Ако искаш да ги правиш де.
Виж целия пост
# 2
Караме се. И често проявяваме инат при споровете. Но не оставяме различните гледни точки по даден въпрос да ни пречат на отношенията. Стремим се да разрешаваме проблемите без да пренасяме конфликта в/у други теми само за да си изкараме нервите. Е, не винаги се получава, но върши работа.
Виж целия пост
# 3
Във всяка двойка има спречквания. рецепта няма, толеранс и здрави нерви това е Laughing
Виж целия пост
# 4
толерантност. Човекът до теб е партньор, не собственост, въпреки че никой няма да си признае, че го мисли.
Всичко винаги да се изяснява. Да се говори, да се обсъжда, не да се прогнозира какво би направил другият.
Виж целия пост
# 5
Не се караме. Още в началото си поставихме правила и досега всеки ги спазва.
Виж целия пост
# 6
Ами колкото и да не ви се вярва,
а то наистина не е за вярване,
за 8 години сме се карали точно
2 пъти  Hug В къщи аз съм по-
емоционалната и по-истеричната,
а мъжът ми е по-толерантния и по-
отстъпчивия, и може би затова
никога не стигаме до скандали.
Не знам, но по мои наблюдения
от всичките ни близки приятелски
семейства и такива живеещи на
семейни начала, ние сме някакво
изключение  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Сега като се замислих не сме имали сериозни караници.Но пък "най-хубавото " тепърва предстои, млади сме още.
Виж целия пост
# 8
Още в началото си поставихме правила и досега всеки ги спазва.
Съвсем добронамерен въпрос, просто ми стана интересно. Правилата наистина ли се спазват? В смисъла, че и аз обичам да поставям граници които да са ясни, но нещо не ми ги спазват Laughing
Виж целия пост
# 9
Е, как да се караме, като не се виждаме? От 24 часа ден по 12 часа ни няма, а около 8 спим.
И оставаше и да се караме.
За над 5 години заедно скандал съм вдигала-аз-2 пъти. Имаше основание.
Иначе спорим много, но без каране.
Виж целия пост
# 10
За 10 години заедно не сме се карали нито веднъж серриозно, не броя дребни спречквания, които също са голяма рядкост. Като рецепта - уважение, любов и за доста неща сме на едно мнение. Може би наистина съм намерила половинката си.
Виж целия пост
# 11
Когато някой от нас повиши тон, другият го приземява с думите - "по-тихо, до теб съм и чувам добре!". И на двамата ни е понякога доста напрегнато, но с годините се научихме да се търпим и да нямаме сериозни караници.
Компромисно решение винаги се намира, стига и двамата да го желаят.
Виж целия пост
# 12
Спорим, но не се караме. И няма сърдения от типа на тинейджърските връзки. Всеки си има територия на знания и не се правим на много компетентни там, където не сме. Решенията ги взимаме заедно и почти винаги сме на едно мнение. Не знам как се получава това, но не смятам, че се стараем да правим кой знае какви компромиси. Просто приоритетите ни по важните въпроси си съвпадат.
Виж целия пост
# 13
Караме се.Така е,когато не ни съвпадат желанията и намеренията.Но ние сме много различни,та оттам и караниците...
Виж целия пост
# 14
Не се караме. Случвало се е в началото на връзката ни, когато минавахме през период на напасване.
Рецепта е проста:
- изхвърляме редовно камъчетата, за да не се преобърне колата
- гледаме в една посока
- двустранни компромиси
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия