зелени акита

  • 948
  • 9
 храним се с лактана био вече 1 месец но акитата все са зелени - млечно зелени само два пъти досега бяха жълти преди лактана бяхме на милумил една кутия и бяха само жълти и кремообразни сега много гъсти направо туткал Laughing та се питам това нормално ли е,не искам да сменям млякото защото то май е най-хубавото-не съм чула за друго с това съдържание 4 пробиотика и органични вещества...
Виж целия пост
# 1
Зеленото ако обикновено е показател, че млякото преминава през стомаха и червата прекалено бързо и не се усвоява. Не е опасно, но явно проблемът е в млякото. Аз бих го сменила  Peace
Виж целия пост
# 2
Да не претопляш бебето?
Виж целия пост
# 3
Ако цветът се е променил със смяната на млякото и си сигурна, че е от това, аз също мисля, че трябва да смениш марката. аз като захранвах моята дъщеря имах такъв проблем-зелени акита, помогнаха ни едни ензими. но си мисля, че няма смисъл да се експериментира, след като може просто да смениш храната.
Виж целия пост
# 4
От Лактана Биото е - и при нас са зеленикави, но с пюретата цветът се промени  Hug
не бих сменила млякото обаче, тъй като от Нутрилона акитата бяха жълти, но детенце акаше само с термометър. С бифидусбактериите обаче започна да се напъва сам  Peace
А ако млякото "преминава прекалено бързо и не се усвоява" от какво тогава се качват килограмчета, при положение че детето не е захранено  newsm78
Виж целия пост
# 5
храним се с лактана био вече 1 месец но акитата все са зелени - млечно зелени само два пъти досега бяха жълти преди лактана бяхме на милумил една кутия и бяха само жълти и кремообразни сега много гъсти направо туткал Laughing та се питам това нормално ли е,не искам да сменям млякото защото то май е най-хубавото-не съм чула за друго с това съдържание 4 пробиотика и органични вещества...

Ами явно, че от Милумил му/й е било добре, щом акито е било с нормалния жълт цвят и консистенция. Защо си сменила млякото тогава?  newsm78
Вярно е, че за Лактана чувам само хвалебствия, но явно, че не на всяко дете действа добре...
Смятам, че не е редно млякото да се сменя без основателна причина, но пък повече от ясно е, че Лактана не действа добре при твоето бебче, колкото и да е добро. Дали ще продължиш да го даваш си е  твоя работа, но аз бих се върнала отново на Милумил!  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние сме само на НАН, но сме минали през НАН 1, ХА и 2. След 4 месеца само кърма педиатурката ме предупреди, че от НАН ХА акото ще стане зелено и да не се притеснявам, че това било просто от състава на млякото. Не съм се притеслявала и сега не се притеснявам като след пюре със спанак е зелено или след морковено пюре е оранжево - каквото влиза, това излиза  Peace
Притеснително е ако консистенцията не е наред, ако има слуз или кръв и такива ми ти страшни неща, зеленото не е страшно и не е признак на претопляне или на настиване, както се шири из бабината миотлогия за гледане на бебета.  Crazy
Виж целия пост
# 7
Ами колкото и да е хвалена дадена марка АМ,действа на всяко бебе по различен начин.На едно понася,на друго не,но няма мляко,което да е универсално добро за всички деца.Независимо от многото суперлативи за Лактана,по-добре е да си минеш на предишното ви АМ.И бъди сигурна,че щом детето се чувства добре с него,значи то е най-доброто мляко!
Виж целия пост
# 8
Ами колкото и да е хвалена дадена марка АМ,действа на всяко бебе по различен начин.На едно понася,на друго не,но няма мляко,което да е универсално добро за всички деца.Независимо от многото суперлативи за Лактана,по-добре е да си минеш на предишното ви АМ.И бъди сигурна,че щом детето се чувства добре с него,значи то е най-доброто мляко!
Абсолютно подкрепям!!!  Peace
Виж целия пост
# 9
ама бебето ми си го понася добре просто се бях притеснила от цвета и сега вече знам че е от млякото а не от друго...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия