US майчета - какви пюрета, каши, бисквити ползвате?

  • 771
  • 5
Здравейте майчета,

Почнах да захранвам Изабела. Бихте ли споделили кои пюрета (плодови, зеленчукови, месни) предпочитат вашите бебоци?

Ползвали ли сте някои от бебешките бисквити (напр. тези на Gerber)? Аз си мисля да "разтворя" няколко бисквитки в млякото на Изабела. Та се чудех дали сте ползвали такива бисквитки и доволни ли сте от тях?

Кои каши предпочитат вашите бебоци?

И псоледно, ползвали ли сте готовите бебешки сокове? Какво ви е мнението за тях?

Много, ама много ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Аз захраних малкия разбойник след като навърши 6 месеца с домашно приготвени пюрета от банан, ябълка, круша, грах и въобще каквото се сетиш и той много хи харесва, пове4е от купените, а именно organic - EARTH'S BEST.
Не отнема много жреме да ги приготвиш сама и знаеш какво има вътре. Ина4е ползваме на Gerber Rice, Oatmeal cereal и други. Оризовият запи4а имай предвид. #Milti
Виж целия пост
# 2
И каши и пюрета и бисквити на Гербер,имат голямо разнообразие и са добра марка.Любими зеленчукови пюрета - сладък картоф и морков,от плодовите всички Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз давам пюрета на Гербер зелен4укови и плодови, също кашите  са хубави. Бисквитки съм виждала в магазините, но не съм купувала, защото са с гултен и са за по-големи бебета. Предполагам , 4е при вас разнообразието е по-голямо, като цяло съм доволна от продуктите им.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много за отговорите!
Виж целия пост
# 5
здр,
за соковете-аз лично съм против,дете пие само вода и мляко,никога не е пила сок..мисля че са излишна захар,аз не пия,не виждам защо са и на нея..има едни puffs на gerber,с тях се учи на пинцетно хващане,както и с chereeos-i..голям фен е до днес..п'рета ползвам каквито има на sale,gerber имат много купони и ги тачим..не съм фен на органичните,само мляко такова пие..бисквитите им са хубави,но според мен скъпи.аз купувам animal crackers и са много на почит-или сухи или с кис.мляко.аз захраних късно,месо дадох след 9 месец,плодове ако мога ползвах живи-т.е мачках банани,авокадо,ябълка през преса..
Анна
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия