Отличен секс или отлични взаимоотношения?

  • 2 713
  • 44
Ако не може да имаме и двете в една връзка кое е за предпочитане,страхотният вълнуващ зашеметяващ секс при които всичко си прощаваме и проблемите се разрешават от самосебе си в леглото или страхотните взаимоотношения,разбиращи,приятелски,допълващи ...ако не можем да имаме и двете в къщи с партньора кое според вас е ,за предпочитане,кое би задържало една връзка по-дълго на гребена на любовта?
Виж целия пост
# 1
В началото на връзката - 1, с течение на времето - 2.

Обикновено човек се насища за две-три години на 1 и ако не се е появило 2 - сещаш се.

И да допълня - идеалното е 1 + 2, а може и от време на време 3.
Виж целия пост
# 2
Може да има и отличен секс и отлични взаимноотношения, но не по едно и също време на денонощието.Не за друго,ами много скучновато изглежда.....Понякога дребните припирни могат да ти отворят очите за много качества в партнъора или в самия теб, за които дори и не подозираш.
Виж целия пост
# 3
ама защо да не можем да имаме и двете  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Труден избор ... клоня към взаимоотношенията  newsm78 за другото и един прост вибратор предполагам ще свърши работа  Laughing
Виж целия пост
# 5
и какъв секс ще има след скандал? ако някой така решава въпросите... малко ми е странно.
Естествено че първо са отношенията, щото секс без отношения не значи ли просто... биовибратор(с извинение)
Виж целия пост
# 6
Бих предпочела отличните взаимоотношения.
Виж целия пост
# 7
Предпочитам да се разбирам с партньора си както с приятел, да комуникираме в правилна посока, да се допълваме. Ако това е на лице страхотният секс се постига лесно.
Виж целия пост
# 8
Ако ги има и двете,значи си попаднал на истинския човек.Ако има само страстен секс и никакви свестни взаимоотношения,каква връзка е това?А ако има само взаимоотношения,то това си е чисто приятелство.Ако говорим за истинска връзка,все пак-съчетаваща чувства и секс.
Виж целия пост
# 9
Ох, много труден въпрос наистина  newsm78 Естествено, че взаимоотношенията с партньора са по- важни от секса, нооо трябва да признаем че една здрава връзка не може в никакъв случай и без секс  Naughty Така, че комбинацията от двете би било най- добре Crazy Е ,ако ми се наложи да избирам някой ден сигурно бих избрала второто.
Виж целия пост
# 10
Не искам,а и не бих могла да избирам.

Нещата са взаимосвързани,така че не може едното да изключва другото,а ако се случи,то значи връзката е обречена.
Виж целия пост
# 11
Секса. Познавам се. Без страхотен секс, не мога да имам страхотни взаимоотношения Rolling Eyes А само второто без първото го имам с няколко мъже - приятели. Вкъщи имам нужда по-скоро от нещо друго Blush
Виж целия пост
# 12
В началото на връзката - 1, с течение на времето - 2.

Обикновено човек се насища за две-три години на 1 и ако не се е появило 2 - сещаш се.

И да допълня - идеалното е 1 + 2, а може и от време на време 3.

Демби, фенка съм ти, да знаеш  Peace
 Mr. Green
Виж целия пост
# 13
И двете. Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Бих предпочела отлични взаимоотношения. След това всичко останало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия