Дайте ми идея:)

  • 8 657
  • 38
Здравейте майчета,
моля ако се сещате,дайте ми идея.
Другата седмица майка ми и баща ми навършват 40 години брак.
Та се чудя какво да им подаря Wink

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Още едно внуче!
Виж целия пост
# 2
Ааааааааааааа, без такива Naughty
 Sick
Виж целия пост
# 3
Някаква красива картина или сувенир  newsm78 ти най-добре трябва да знаеш какво ще ги зарадва Wink
Виж целия пост
# 4
Ааааааааааааа, без такива Naughty
 Sick
  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 5
Една хубава екскурзия  Peace
Виж целия пост
# 6
Оооооооооооооооооооооооо, много зависи от бюджета. Аз ако имам пари, бих им подарила екскурзия до някое интересно за тях място. Или пък уикенд в някой СПА хотел с процедури разни Mr. Green еххххххххх, чак се замечкатх...
Виж целия пост
# 7
Благодаря момичета Heart Eyes
Но нещо по-скромничко Crazy
Виж целия пост
# 8
Уикенд на място,на което си сигурна,че ще им хареса,а ако имаш възможност може и едноседмична почивка.Предполагам,че ще са щастливи.
Докато пишех  и ме изпревариха с идеята,явно на всеки допада.
Виж целия пост
# 9
взимаш една снимка на бебо отиваш в фотото правиш я колкото картина горе долу с някакъв надпис,купуваш хубава рамка и готово.Моите родители много биха се кефили на това и даже чакам повод за да го направя.ако искаш може и някакво допълнение за спомен
Виж целия пост
# 10
Не познавам родителите ти и не мога да кажа какъв е най-добрият подарък за тях,ти най-добре трябва да познаваш вкусовете им и на какво ще се зарадват
Виж целия пост
# 11
По-скромно може да бъде - вечеря,това с фотото е много хубава удея също(правят сега и готини чаши с изображение от снимка,примерно на тях двамата)  Peace
Виж целия пост
# 12
Снимката е много ефектен подарък, а и няма да ви затрудни финансово. Ние направихме такива снимки на беба за Нова година и бабите си умряха от кеф. Едната беше на една заснежена поляна, седнала върху пънче, а на другата беше полегнала по коремче върху един облак.  Joy Написахме и посвещение и така. Много се зарадваха.
Виж целия пост
# 13
Организирай им повторна церемония  Wink Ние го правихме на златната сватба на баба и дядо и беше много мило - аз играх длъжностното лице, подарихме им халки /те нямаха милите/ и им връчихме свидетелство за подновяване на желанието им да сключат брак  Heart Eyes
Иначе - не се сещам каква сватба се води на тази годшнина, но можеш да поръчаш поднос или купа от кристал и да я напълниш с 40 целувки  Peace
Виж целия пост
# 14
И аз съм за снимка в рамка, но ето такава - по-скъпа е, но е по-оригинална.
Снимката може и да не е само на бебо, а и ти и таткото да сте на нея Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия