Интериорни Врати от ТРАНСПРОГРЕС?

  • 9 326
  • 22
Някой да си е поръчвал интериорни врати от Транспрогрес?

Притеснява ме това дали си спазват срока, казаха ни 30дни, но имайки впредвид че сме в България всичко може да се очаква.

Проблема е че бързаме и незнам какво да правя?
Виж целия пост
# 1
Ние бяхме поръчали при тях, само че една врата. Като дойде последният (или предпоследният, не помня) ден от срока, в който трябваше да монтират, се обадих в офиса им. Оттам те звънели не знам си къде, после пак на мен - малко сложно се получи, но като резултат на другия ден вратата дойде. От майсторите, които монтираха, нямам оплаквания - свършиха си работата добре и бяха любезни.
Виж целия пост
# 2
Поръчахме си външна врата от тях и не съм доволна.Първо я монтираха два дни след срока посочен в договора и то с клизма.Второ я монтираха зле. Трето бяха пробили една дупка повече и ни сложиха още една брава,защото иначе трябваше да чакаме още 30 дни.Четвърто дръжката беше дефектна и ги чаках да я сменят две седмици.Нямам думи, но иначе ни искаха да я предплатим./вратата беше най-новият и скъп модел/ ooooh!
Виж целия пост
# 3
Преди малко писах в друг форум по повод на интериорни врати. Преди продавах български и китайски. Много ядове имахме с тях, май все още не сме дорасли за да бъдем изискващи клиенти. Отдавна не съм в този бранш, но и тогава препоръчвах словенски врати. Отдавна съм им загубила дирите, но фирмата се казва Лип Лес.
Виж целия пост
# 4
Ние вече си поръчахме врати от тях, като станат ще споделя. Дано да нямаме проблеми.
Виж целия пост
# 5
Ние вече си поръчахме врати от тях, като станат ще споделя. Дано да нямаме проблеми.
Дано нямате.................  Close
Виж целия пост
# 6
Имаме 2 интериорни + 1 входна от тях. Сега чакаме още 2 интериорни. Доволно сравнително. И да закъснеят с 2 дни = голяма работа. Имат много поръчки и затова срокът е такъв. За толкова пари е добре. Преди да поръчаме последните 2 врати се обаждах в Солид да запитам какъв е случаят там. В Транспрогрес интериорна врата МДФ естествен фурнир с грозна брава струва 430 лв. Същата в Солид струва 1000 лв. А защо...

Дано всичко е наред. Нашите трябва да са готови тези дни. Ще ви пиша дали са ок.
Виж целия пост
# 7
Аз също преди да поръчам въпросните интериорни врати от MDF  в Транспрогрес, ходих и до Солид където ми обявиха 800лв Rolling Eyes.

Нямам представа от къде идва тази разлика в цената, явно са по-качествени но чак пък такава разлика.....
Виж целия пост
# 8
Да ви се похваля, че вече си имаме врати.
Доволна съм, фирмата излезе коректна вратите са много хубави.  newsm74
Виж целия пост
# 9
krisi 1975, радвам се, че всичко е ок. А снимки на вратите имаш ли?
Виж целия пост
# 10
krisi 1975, радвам се, че всичко е ок. А снимки на вратите имаш ли?
Ще направя.
Виж целия пост
# 11
krisi 1975, поздравления! Аз обаче не мога да намеря нищо повече за фирмата освен визитката им, имат ли сайт? На нас ни предстои тепърва да избираме врати и все попадам на лоши отзиви за фирмите, на които се спирам. Можеш ли дадеш повече инфо, може и на лични.
Виж целия пост
# 12
Ето ги и вратите
Виж целия пост
# 13
Наистина са хубави! Честито!
Виж целия пост
# 14
Благодаря.
Сайт нямат, но имат магазини в София. Ние ги поръчахме от магазина който се намира на бул.Витоша до Южния парк.
Това което мога ти кажа е, че се забавиха с монтажа, но иначе излязаха коректни.

Почистиха си абсолютно всичко след монтажа, което  ме впечатли, защото след много майстори които идваха не искам да казвам какво оставяха след себе си.

Доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия