Истината за Тони Сопрано

  • 12 373
  • 144
Здравейте! Смятам, че е време да научите цялата истина за Тони Сопрано и неговото не толкова близко, но все пак светско минало. Да, аз бях любовник на Анджелина Джлоли. Да, аз бях причината тя да стигне до там, където е сега. Ето как започна всичко.
  През не толкова далечната 1999 година аз участвах в мега-шоу на сцената на ферибот свързващ два бряга в Норвегия. Разбира се, аз бях гвоздея на програмата, черешката на тортата, клюкарника на форума и абсолютната фериботна звезда. Всички жени бяха луди по мен. Нормално и очаквано. Все пак не всеки би могъл да гълта саби, както аз го правих. Сабогълтачът. Цялата програма се въртеше около мен. Една вечер, малко след моят коронен номер, на служебната маса, където ме очакваше моят Колега Мийт Лов, също участник в програмата, беше дошло младо и красиво момиче с картичка с моя лик, държащо химикал. Очевидно фенка, чакаща за автограф. Това беше Тя, Анджи. Ще пропусна разказите за горещите нощи, последвали тази наша среща, защото съм скромен и не искам да се хваля. В каютата, където аз спях, тя се пренесе и дори не забелязваше как на горното легло похърква третият механик на ферибота. Все пак каютата ни беше цели три квадрата-подобаваща за звезда от моят ранг. По-нататък аз я уредих да се снима в клипа на моят колега и приятел Мийт Лоф, после в клип на друг мой приятел Мик Джагър и още неща съм и уреждал, но скромноста ми е пословична и ще спра до тук. Когато след време тя идваше инкогнито в България, отсядахме в моята квартира на Лъвов мост. Тя се дегизираше като ромска нощна пепредуда, а аз като ром-сводник. Така успявахме да скрием нашата връзка от хищните папараци на,  иначе така уважаваните вестници от мен, Шок, Шоу и Уикенд. Никой не разбра за връзката ни. За съжаление, към края и, тя се бе превърнала в чисто сексуална такава. Разделихме се цивилизовано и до сега сме приятели. Дори за сватбата си получих от нея покривка от Брюкселска дантела, с посвещение от нея и Брад (казвала ми е, че се е събрала с него, защото много и напомня за мен)
Разбира се, имал съм връзки и с други светски личности. Например с една общинарка от Полски Тръмбеш, но това е друга история.
Други мои способности са:
Филм, реализиран от МГМ за мен и творчеството ми( да не се бърка с Мърмораната)
Книга, написана от мен и за мен.
Видеокасета със мои избрани гълтания на саби, мечове и дори копия.
Диплом по психомоторна метапластичност с елементи на Кама Сутра.
Черен колан по икебана.
Пазарджишко и Плевенско наречеие, овладяно до съвършенство.
Член на клуба на почитателите на Джена Джеймисън.

За сега стига толкова, не искам да ставам досаден. Надявам се, заинтересованите да ми задават адекватни и смислени въпроси. Благодаря за вниманието!
Виж целия пост
# 1
Тони, съжалявам!
С теб съм, бъди силен!
Дръж се! 
Слушай доктора!
Виж целия пост
# 2
Тони, мемоари ли ще пишеш?  Grinning
Виж целия пост
# 3
истината за наш тони сопрано е че го е напекло слънцето в офиса след като е ударил две бири на обяд Joy
Виж целия пост
# 4
Кой те пита-кой номер гащи носиш?
Виж целия пост
# 5
Мила моя мамо,
сладка и добричка,
как да кажа, мамо,
колко те обичам! Hug
Виж целия пост
# 6
Прилича ми на биполярно афективно разстройство .
Виж целия пост
# 7
Тони, в Гугъла си трети поред и преди филмовия Тони Сопрано! Браос! Явно има защо. Аз знам защо пусна тази тема. Да видим другите дали ще се досетят.
Виж целия пост
# 8
Мила моя мамо,
сладка и добричка,
как да кажа, мамо,
колко те обичам! Hug
Колко нощи зная,
песни си ми пяла
за Тони, мамо, за Тони!
Виж целия пост
# 9
Respect man!
Виж целия пост
# 10
Истината винаги е по-скучна от намеците, които развихрят въображението Confused
Виж целия пост
# 11
Тони , спокойно , това се лекува smile3543, трудно ..... , но с желание всичко става.
Успех smile3527
Виж целия пост
# 12
Тони, на какво "духовно" ниво бе Анджи? Допадахте ли си в секса?

Искаше ли да предреди Барбалекс? Мръсница. Close

Сега разбирам, защо се хвана със застаряващия Пит. Имах твой плакат в детската.  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Тони, в Гугъла си трети поред и преди филмовия Тони Сопрано! Браос! Явно има защо. Аз знам защо пусна тази тема. Да видим другите дали ще се досетят.

Кажи де Саня, не ни мъчи! Praynig
Виж целия пост
# 14
А дали това е цялата истина, самата истина и голата истина?  Thinking

Тони, премълчаваш нещо ми се струва!  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия