въпроси относно предстояща цветна снимка

  • 10 011
  • 52
Здравейте на всички!
Зная,че има много теми за цветна снимка,и  предварително се извинявам,че публикувам нова EmbarassedНо въпросите ми са толкова много а времето ми е толкова малко Sad
Та така:
-д-р Александров иска цветна снимка,и тогава да говорим повече
Притеснява ме следното:
-почти не ми погледна хормоналните изследвания-каза,че щом съм млада(26)и ми идва редовно нямало проблем.Това както и да е.
Останах да си запиша час за цветна снимка при д-р Кисьов(защото Александров не прави).Попитах го дали ще има проблем ако се съмнявам за гъбички,а той ми драсна на едно листче какво да си купя и това е.Цената е 150лв.на цветната снимка като контрастното вещество сама си го купуваш.
Аз обаче постоянно съм в размисъл:
-ами ако не съм се излекувала от гъбичките newsm78(ама май четох,че не е задължително микробиология преди ЦС)
-и дори не ме прегледаха,по никакъв начин,само преди снимката имало преглед с вагинален ехограф #Cussing out
-преди два месеца един лекар ми каза,че имам малка раничка-това не е ли проблем newsm78
-нищо не изписа на мъжа ми евентуално против гъбички
-изрично попитах да си купя ли нещо обезболяващо-те имали там на място,ми каза сестрата

Та моля ви-помогнете!!!
Докога ще се отнасят така с нас,дали трябва да се доверявам...... newsm78
Александров каза-ако ще съм му пациентка,трябвало да не го уча как да си върши работата.А аз само попитах какво още трябва да направим и дали могат да се подобрят нещата с мъжа ми(олигоастенозооспермия) Cry
НЕ ЗНАЯ КОЙ ПЪТ ДА ПОЕМА И НА КОГО ДА ВЯРВАМ Cry
вече не мога да спя спокойно.

Благодаря на всички  bouquet
Виж целия пост
# 1
Объркала съм се-снимката ще е при д-р Ковачев.
Явно задавам глупави въпроси,моля модераторите да изтрият темата.
Извинявам се за неудобството на всички Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 2
Сиска - на мен ми взех секрет за изследване преди снимката! И хормони ми пуснаха! Тук мисля, че е трябвало да ти вземат секрет и на тебе. Мисля, че ако имаш някакво възпаление* гъбички , дали няма да се разпространи с контрастното вещество?
Не съм 100 % сигурна, но сумата 150 лева не е малка и трябва да се вземе бързо.. Mr. Green
Тоя доктор къде преглежда? На мен ми взеха 80 лева на ръка в Шейново. И контрастното вещество си го купих.

Обезболяващо задължително изписват! Инжекция Бусколизин преди манипулацията * купуваш си я, а може и свещичка Тилкотил 1 час преди процедурата. Не се шашкай толкова, цялата процедура трае около 15 минути с преобличането.

За раничката - това е постоянен източник на бактерии, трябва да се лекува!
Толкоз от мен! Чети и се информирай преди да правиш каквото и да било!!!
Виж целия пост
# 3
Сунар,на няколко места четох,че заразите не влизали навътре и това не можело да се случи при цветна снимка. newsm78
Но вече просто незная Sad
Иначе хормони имам пуснати,както и хламидия и ПКК,но доктора не ги погледна.
Д-р Ковачев преглежда в АГ във Варна,на седмия етаж
kovachev-ag.hit.bg
От екипа на д-р Александров е.
Благодаря ти за отговора Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
siska81 аз правих ЦС на 11.02.Преди това задължително се пуска микробиология.Аз бях с направление и платих 2 лв,купих си и контрасното в-во,бускулизин и алергозан -инжекции.Какви са тези суми дето ви ги искат от тези болници -незнам  newsm78 ,но 150 лв ми се виждат адски много.
Виж целия пост
# 5
Моята цветна снимка беше в клиника "Надежда". Не са ми правили никакви предварителни изследвания, доктора ми изписа свещички Тилкотил - една вечерта преди снимката и една сутринта. Платих 120 лв., контрастното вещество беше от клиниката.
Не се притеснявай, дори и да те заболи всичко минава за около 5 минути. Аз усетих много силна менструална болка, но се търпи.
Виж целия пост
# 6
Сиска не се притеснявай толкова много - не е толкова страшно. Преди 3 дни си правих цветна снимка при Д-р Ковачев. Много е внимателен. Преди процедурата ти слагат една обезболяваща инжекция и ти дават да изпиеш 1 аулин. Чакаш около 20 мин за да подейства лекарството и отивате долу на 1 етаж, където е ренгенът. Всичко минава за 10 минути. И аз като теб бях много, ама много изплашена , но се оказа че не е толкова страшно. Ако имаш въпроси ми пиши на лични
Виж целия пост
# 7
Сиска,за да ти направят ЦС,първо трябва да ти пуснат една мицробиология и ако е чиста ,чак тогава снимка,аз моята е правих в Тина Киркова и платих 120лв ,като контрастното вещество беше включено в цената.За болката не се притеснявай не е за умиране,аз бях много уплашена,но през цялото време се питах,как ще родя някой ден?То рождането боли повече от ЦС.Не се притеснявай Успех
Виж целия пост
# 8
Абе никой не ми каза за микробиология!!!
Все пак ако ще е проблем,защо ще си играят със здравето на хората #Cussing out
Мен повече ме притеснява въпросната раничка
Виж целия пост
# 9
Ако имаш някои съмнения относно лекарят,потърси второ мнение.Но микробиологията е задължителна
Виж целия пост
# 10
Наистина ще потърся второ мнение,и може да пропусна този месец,защото няма време.
Чудя се при кого да отида,май пак при старата си гинеколожка-др.Славова в МЦ Кооператор.
Виж целия пост
# 11
здравей моята цветна снимка е правих в майчин дом при доктор Даниела Станева при снимката нищо не сами взимали тоест изследвания  просто отидох биха ми някакво обезболяващо в вената и готово много съм доволна от нея много е внимателна не усетих никакво болка  Heart Eyes и резултата беше шест и платих 160лева
Виж целия пост
# 12
Сиска, аз ходих на 14 за първи път при Александров с оплакване, че не мога да забременея вече 1 година. Той се съмнява за липса на ову при повече от циклите ми на база хорм.изследвания от лятото, графики на БТ. Говорихме за ЦСнимка и той каза, че боляла и при мен по принцип не била задължителна. Да, обаче може би ще ме стимулира в следващите цикли. Не отрича, но и не ме задължава да правя ЦС. Направо шах и мат, та нали навсякъде се тръби, че стимулация без ЦС е лекуване на сляпо. Ама аз ще си я поискам при следващия преглед.
Виж целия пост
# 13
Сисели,аз като си поисках допълнителни изследвания,той много се ядоса.Направоооо......Каза,че ако ще ме лекува той-нямало да го уча как да си върши работата.ит.н в тоя дух.А пък аз само попитах дали може да се подобри спермограмата и дали са достатъчни хормоналните ми изследвания-защото нямам прогестерон и тестостерон пуснати....А той .....Ако сме се лекували по форумите,тогава защо ходим пак на лекар,ми каза...
Виж целия пост
# 14
аз само да попитам-на кой ден от МЦ се прави цветната снимка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия