Трябва ли всяка жена да се гримира?

  • 15 395
  • 250

Анкета

Мислите ли, че всяка жена трябва да се гримира?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 22 фев 2008, 16:22

Та какво мислите по този въпрос? Смятате ли, че всяка жена трябва да се гримира и ако да, защо? А може би не сте така крайни? Под 'гримиране' визирам дори и най-основните неща като спирала или червило. Само без бой моля Crazy
Виж целия пост
# 1
Всичко е въпрос на себеусещане. Някои жени не искат да го правят, не чувстват необходимост, а други и боклука не изхвърлят негримирани. От друга страна обаче, ако имаш претенциите да изглеждаш наистина добре, трябва да положиш някакви усилия.
Виж целия пост
# 2
Всяка жена си преценява. Има дни, в които не слагам дори гланц за устни. Зависи как се чувствам.
Виж целия пост
# 3
М. май по-скоро принципно имах предвид. Познавам жени, които никога не съм виждала да си слагат грим, много са готини като характер, ама има нужда просто от малко цвят и това е(в някои случаи от ДОСТА цвят). Според мен това да се обречеш на НЕслагане на грим по някакви си там причини (включително и мързел) е направо обидно.
Виж целия пост
# 4
 Въпрос на личен избор  Peace
Виж целия пост
# 5
Защо да трябва?  - Не! Само ако иска и колкото иска.
Има някои нагримирани - изглеждат потресаващо, и ненагримирани - изглеждат супер. И не е само до кожа...
Плюс, по-добре никакъв, отколкото лошо поставен грим или някакви гротескни похвати.
А да се гримираш, за да хвърлиш боклука си е чиста проба затомозяване, ама всеки си знае.
Мен сега ме е хванала (отново!) мания да се гримирам, а имам и дълги периоди, в които нямам особено желание за това.
Виж целия пост
# 6
Втора опция. Не мисля, че е задължително. Познавам страшно красиви жени, без грам грим.

Аз лично понякога се гримирам, понякога- не. Зависи от настроение, време и т.н.
Виж целия пост
# 7
Аз се чувствам по-добре гримирана...
Тия, които не го правят просто не са се виждали с добър грим  Peace

Има и такива като майка ми, които просто са алергични към почти всичко разбира се... тях ги разбирам напълно.
Виж целия пост
# 8
Всеки решава за себе си  Wink
Аз лично не ползвам нищо друго, освен гланц за устни  Peace
Виж целия пост
# 9
Обожавам грима, гримовете и всичко свързано с тях.
Обичам и да се гримирам, много ми е приятно  Grinning
Но в анкетата гласувах с опция 2 - кой както се чувства и смята за добре. И въпреки моята любов към грима, аз не се гримирам ежедневно. Може би защото ежедневието ми не ме задължава /по майчинство съм/.
Мисля, че излизането до магазина не изисква половин час гримиране, може би просто едно червило или гланц.

И като последно - може ли в БГ да няма едно списание за грим на пазара! Това е срам направо!
Виж целия пост
# 10
Не е задължително, въпрос на собствен избор. - Така гласувах.
Жалко е, че някои хора така злоупотребяват с грима, че... ooooh!, а пък други (повярвайте ми познавам такива/жени/) излизат от вкъщи без дори да си измият лицето и да се срешат  Sick. Много ми е смешно да видя младо момиче, посред бял ден, гримирано като за дискотека. Също ми е гаден и варианта, така да е гримирана жена, на по-зряла възраст. Всичко трябва да е в границите на нормалното, без да се прекалява. Да е съобразено със случая и не на последно място с това дали ти отива, на физиономията, на имиджа, на възрастта.
Иначе и аз, обичам да се гримирам Wink
Виж целия пост
# 11
Аз например във всекидневието слагам малко грим (за някои малко ,за други много) - ФДТ,коректор за очи,руж,спирала и молив .Понякога си слагам и сенки,зависи да в какво настроение съм.Но винаги лек грим!!!
Мисля че една жена колкото и добре да изглежда,може да си позволи да е и по-добре.И напълно подкрепям  
Аз се чувствам по-добре гримирана...
Тия, които не го правят просто не са се виждали с добър грим Peace

Има и такива като майка ми, които просто са алергични към почти всичко разбира се... тях ги разбирам напълно.
 Peace
Виж целия пост
# 12
И като последно - може ли в БГ да няма едно списание за грим на пазара! Това е срам направо!

А списание Rouge за какво е ако не за грим?
И донякъде списание Beauty.
Виж целия пост
# 13
ами според мен ако не се гримира, то поне да полага грижи за кожата на лицето си, косата и ноктите си.
Виж целия пост
# 14
И като последно - може ли в БГ да няма едно списание за грим на пазара! Това е срам направо!

А списание Rouge за какво е ако не за грим?
И донякъде списание Beauty.

Ми пропуснала съм го   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия