Моля,споделете,ако знаете

  • 605
  • 3
Hi,бременна съм в 8г.с. с второ дете.Имам двурога матка.Ходих на лекар и се оказа,че в единия рог има сакче с ембрион и пулс, а във втория-само сакче,но е в 5-6г.с. Засега нищо не може да се направи освен да се чака.Ако някой може да ми каже нещо по темата,ще съм много благодарна.Леко бременеене на всички и здрави бебчета
Виж целия пост
# 1
Виж в проблемно забременяване. Там ще имат повече инфо.
Виж целия пост
# 2
За мое щастие се оказа поредния леко некомпетентен лекар.  #2gunfire Ходих в 1-ва АГ и всичко е ОК. Ще имам,живот и здраве, само 1 бебче Hug
Виж целия пост
# 3
Възможно е да не е бил некадърен лекаря. Има един синдром, наречен синдром на изчезващия близнак, при който около 6 - 7 седмица се виждат два сака, след две - три седмици е останал само единия. Понякога той се изхвърля с кървене, един вид аборт, като здравия ембрион остава, понякога се резорбира и жената може и да не разбере, ако не ходи често на ехограф.
При мен втората бременност е такава, в 6г.с се видяха два сака, в осма единия беше напълно рзорбиран.
Това е най-лекия вариант, защото може единия близнак да умре във втория триместър и да причини проблеми или други, още по-неприятни варианти.
Оказва се,ч е около 80% от хората започват живота си именно по този начин.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия