ваксината Cervarix

  • 1 838
  • 4
моя въпрос някои правил ли си е тази ваксина против рак на маточната шийка,дали има запознати дали има ограничение на възраста,дали се поставя и на раждали жени,каква е цената на целия курс от ваксини,защото разбрах че поставя три пъти тази ваксина,пишете всичко което знаете,мерси
Виж целия пост
# 1
не бързай...
Виж целия пост
# 2
моя въпрос някои правил ли си е тази ваксина против рак на маточната шийка,дали има запознати дали има ограничение на възраста,дали се поставя и на раждали жени,каква е цената на целия курс от ваксини,защото разбрах че поставя три пъти тази ваксина,пишете всичко което знаете,мерси

на мен ми поставиха вече първата доза.
не знам да има връзка между ваксината и ражданията - аз имам две деца и според гинеколожката ми, рискът от заразяване с този вирус си съществува постоянно.
Относно цената - на мен ще ми излезе към 550лв, защото гинеколожката ми ми даде една карта, с която заедно с кумата ми си купуваме ваксините и така вместо да платим общо за 6 дози, ще платим 4 и ще получим по една безплатна доза.
може да видиш и тук: www.cervarix.bg
Виж целия пост
# 3
Аз също си поставих вече 1 доза.На 37 г. и съм с 1 дете.Започнах да си я слагам по съвет на лекар.Разбрах че тази ваксина е и за жени до 55 год.Слагат се три дози на 1 на 2 и на 6 месец от началото на ваксинирането.Тъй като я взимам без тази карта за намаление ще ми излезе около 800 лв.
Tonev кажи какво имаш предвид с това "не бързай..."
Виж целия пост
# 4
Аз също си поставих вече 1 доза.На 37 г. и съм с 1 дете.Започнах да си я слагам по съвет на лекар.Разбрах че тази ваксина е и за жени до 55 год.Слагат се три дози на 1 на 2 и на 6 месец от началото на ваксинирането.Тъй като я взимам без тази карта за намаление ще ми излезе около 800 лв.
Tonev кажи какво имаш предвид с това "не бързай..."
няма достатъчно клиничен опит още. за теб е късно така или иначе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия