Боите за коса и кърменето

  • 1 022
  • 17
Извинявайте за въпроса, ако ви се стори не на място.
Та значи, някой знае ли дали вредят боите за коса по някакъв начин на майките - кърмачки. Аз не знам какво да си мисля, та затова ако някой знае го моля да ми помогне.
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
Не,не вредят нито на бременни,нито на кърмачки!Боядисвай си се спокойно
Виж целия пост
# 2
Aз не съм спряла да се боядисвам ( с руса коса съм ).
Като забременях попитах гинеколога ми дали мога да се боядисвам и отговора беше да но с хубави бои
Даже след малко отивам да се разкрасявам
Виж целия пост
# 3
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Виж целия пост
# 4
Кърмененто и боядисването на косата не си пречат, нямат нищо общо едно с друго
Виж целия пост
# 5
Не вредят на кърменето по никакъв начин, боядисвай се спокойно Peace
Виж целия пост
# 6
по време на бременността си се боядисах, изобщо не се 'съобразих' с коментарите на околните колко 'грешно' било това...всичко зависи от теб самата как гледаш на подобни неща - ако решиш, че е проблем - ще е проблем, същото важи и за обратното, изборът е твой..
Виж целия пост
# 7
Не съм спирала да се боядисвам и по време на бременността и сега, докато кърмя.
За себе си предпочитам бои без амоняк, защото не мога да понасям миризмата.
Не се притеснявай  Wink
Виж целия пост
# 8
Не,не вредят нито на бременни,нито на кърмачки!Боядисвай си се спокойно

Съгласна съм  Peace
Виж целия пост
# 9
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Ми от това излиза, че има опасност, щом пазиш скалпа!
Няма никакви проблеми! Нито при бременните, нито при кърмещите!
Пък ако те притеснява, се боядисай на кичури с твоя цвят! Така хем ще запасиш скалпа, хем няма да ходиш с два пръста корени!!!!
Виж целия пост
# 10
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Ми от това излиза, че има опасност, щом пазиш скалпа!
Няма никакви проблеми! Нито при бременните, нито при кърмещите!
Пък ако те притеснява, се боядисай на кичури с твоя цвят! Така хем ще запасиш скалпа, хем няма да ходиш с два пръста корени!!!!

Здравей,
Не знам дали си запозната с технологията за правене на руси кичури, но те наистина се правят на сантиметър от кожата на главата по простата причина, че се използва блондор (който в основата си е чист перхидрол), който може да увреди кожата на главата. Така че съм си пазила скалпът не само, защото кърмя.
Поздрави
Виж целия пост
# 11
боядисах се докато кърмех Peace
Виж целия пост
# 12
Аз лично по време на бременността си се боядисвах, не ми се вярва от толкова малко да стане нещо на бебо. А и скоро бях на семинар за бременни и кърмачки и излишно беше упоменат въпроса че по време на кърмене не е проблем да се боядисва косата!
Виж целия пост
# 13
Аз също се боядисвах когато кърмех!
Виж целия пост
# 14
Здравей,
Не трябва да се притесняваш!! Няма никаква опасност..Аз си боядисах косата веднага след като родих, само казах на фризьора си да боядисва на 1-2 см от кожата на главата.
Дано да съм помогнала
Поздрави
Ми от това излиза, че има опасност, щом пазиш скалпа!
Няма никакви проблеми! Нито при бременните, нито при кърмещите!
Пък ако те притеснява, се боядисай на кичури с твоя цвят! Така хем ще запасиш скалпа, хем няма да ходиш с два пръста корени!!!!

Здравей,
Не знам дали си запозната с технологията за правене на руси кичури, но те наистина се правят на сантиметър от кожата на главата по простата причина, че се използва блондор (който в основата си е чист перхидрол), който може да увреди кожата на главата. Така че съм си пазила скалпът не само, защото кърмя.
Поздрави
Ами нещо не си ме разбарала! Пък и аз май не разбрах! За кичурите съм съгласна, че не се правят до самия корен, защото дори да има желание за това не се получава. Боя се слага в самия корен, а изрусяване на сантиметри от корена ми се вижда грозничко!   newsm78 Иначе съм запозната с русите кичури и почти всички цветове на дъгата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия