Защо се влюбваме?

  • 1 843
  • 38
Защо се влюбваме? Може би за да имаме някой до себе си който да ни подкрепя, от липса на какво друго да правим или си търсим проблемите?
 
Ето една забавна картинка по темата !

Виж целия пост
# 1
Аз нямам никаква представа защо го правя. Мислела съм по въпроса...и не знам. Може би от скука- не сме си достатъчни и трябва някой да ни поддържа във форма.
Виж целия пост
# 2
За да се възпроизвеждаме..
Виж целия пост
# 3
За да се възпроизвеждаме..
Абе не е така- и децата се влюбват. А и ако беше само за това всички щяха да си избират донори  без чувства, само за да създадат добро поколение. Можеше и да е по-добре така, ама не е.
Виж целия пост
# 4
защото изпадаме в заблуда. защото си мислим, че ще бъде интересно. защото...абе, луда работа, не знам защо Tired
Виж целия пост
# 5
Това е хитрият начин на природата да ни накара да раждаме деца.
Виж целия пост
# 6
Защото не можем да преборим химията.

О, забравих, любовта е измислена от комунистите, за да е.ат без пари!
Виж целия пост
# 7
Надявам се никога да не разбера.
Виж целия пост
# 8
Не мисля, че някой може да отговори на този въпрос, предположения да, но отговор, не знам.Просто се случва, природа.
За съжаление колкото повече годините минават, по-трудно става това с влюбването.А и не можеш да си кажеш , ето сега ще се влюбя.
Нещо ЕГН- то ми си каза думата и не помня кога съм се влюбила за последен път.
По-горе прочетох, че и децата се влюбват, май най-вече те.Като престанем да бъдем деца и влюбването дори не е същото.Много въпроси, много "ако" и работата отива по дяволите.Флиртове, сериозни връзки, обич, ако щете, но този смисъл , който аз влагам в думата "влюбен", отдавна не съм го изпитала. Sad
Виж целия пост
# 9
Това е хитрият начин на природата да ни накара да раждаме деца.

Това ми хареса, като израз... хе-хе
Но не мисля , че това е причината да се влюбваме !
Виж целия пост
# 10
Нямам никаква идея. Само се моля да ми се случи поне още веднъж в живота. Заслужава си, каквато и да е причината.  Wink
Виж целия пост
# 11
За да ни е гадно
Виж целия пост
# 12
Защото имаме сърце,душа,тяло,чувства които трябва да споделяме с някой!
Не можем да ги съхраняваме само за себеси.В повечко са ни!
И когато ги споделим,се чувстваме значими!
Виж целия пост
# 13

На някой им е хубаво да им е гадно .. newsm78


Нещо ЕГН- то ми си каза думата и не помня кога съм се влюбила за последен път.


Според мен , ЕГН-то няма нищо общо с любовтта , може да се влюбиш и на 120 години... може и на 5 год....
Виж целия пост
# 14
Joy
Ммм, надали това е причината, ама накрая това се получава. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия