Детски празник СНБМ - работна тема

  • 22 385
  • 597
ДЕТСКИ ПРАЗНИК „ ПРОЛЕТНА ПРИКАЗКА”

Дата: 30.03.2008
Място: Дом на Културата „ Средец”
Час: 10:00

1.   Тема на празника – Детски празник „Пролетна приказка”
-   ще има неформална дискусия за сдружението
-   ще има хора, които да дават информация и отговори за дейността на СНБМ
2.   Покана – текста - Доли. Трябва да се погледне от всички и финализира до петък най-късно.
-   Покана на сайта ни (сайта да е готов до празника)
-   Покани във форума бг-мамма и други подобни форуми - Вики
-   Покани в ДГ - всички
3.   Анонс за списания – Моето дете, Моето бебе и аз - Таня, 9 месеца - Мими, Санома – Таня, Премама за Санома. Текст – Доли.
4.   Конкурс за рисунки
-   Срок за изпращане – 20.03.2008г
-   Адрес – гр. София, пощ.код. 1632, жк „Овча купел – 1”, бл. 513, вх.Б, ет.5, ап. 25, за Мария Антонова Чамбова
-   Тема на рисунките: „Моите пролетни празници”
-   Рисунки ще се събират по пощата, от детски градини, от домове за деца лишени от родителски грижи (дома в Доганово и др – да се свържем с ДБМ) – Жени
-   Изисквания към рисунките – формат А4, материали по желание на художника и другите изисквания от миналата година
5.   Спонсори
-   Стари:
•   Хиполенд – Хриси,
•   Нук – Таня,
•   Пумпелина - Надя
-   Нови:
•   Сладкарници: Неделя - Сия, Сладкарски цех – Евелина, Двете фукли – Таня, кетъринг - Надя
•   Детски магазини: Джъмбо, Пакостник, Пигис хаус – Еллеа
•   Печатни издания: Издателство Труд – Еллеа, 9 месеца – Томасе,
•   Мустела – Таня
•   Училище Ма-Ма и Авент – Томасе

6.   Потенциални Водещи на празника – Габриела Наплатанова, Ани Салич, Гена Трайкова, Милен Цветоков, Васил Василев – Зуека и др..
Виж целия пост
# 1
Танче, хубава новина че ще имаме пак залат без пари, лошо че много скоро ще е празника Crazy

Едно предложение за темата - за да не си мислят хората, че е покана за детския празник може да сложиш в заглавието "Работна тема" или нещо от сорта. Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
аааааа, добра идея, кали мило  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Ей това с датата много лошо. Ще стане то един спеч  Crazy
А аз си мислех, че април е твърде скоро Thinking
Виж целия пост
# 4
Моля без паника! Имам концепция, която ще ви споделя утре вечер на по чаша вино!

Спете спокойно....и само някой да ми дойде неподготвен!!!!!!
Виж целия пост
# 5
Кажете моля ви къде точно да прочета за миналогодишния празник в пощата, че днес ми изтекоха очите от четене в монитора и в момента виждам двойно  Crazy
Виж целия пост
# 6
Куки, търси в пощата в папка проект ФРГИ 1 отчета на доли за малкото събитие Peace
Виж целия пост
# 7
Куки, търси в пощата в папка проект ФРГИ 1 отчета на доли за малкото събитие Peace

Мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 8
  Запис и аз за темичката. Ще се включа колкото се мога повече да помагам  Simple Smile
  Ако е толкова скоро трябва възможно най-бързо да измислим и пуснем анонс за детските рисунки ако ще има и тази година такъв конкурс!
Виж целия пост
# 9
  Mr. Green Айде и аз. Честно си признавам, че още нищо не съм чела, но се надявам утре да успея да попогледна нещо, ако не успея ще се срмувам много, но пак ще дойда.  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
  Mr. Green Айде и аз. Честно си признавам, че още нищо не съм чела, но се надявам утре да успея да попогледна нещо, ако не успея ще се срмувам много, но пак ще дойда.  Mr. Green
Peace
Виж целия пост
# 11
Момичета, понеже довечера най-вероятно няма да мога да дойда, казах това, което ми хрумна на Танчето.
най-важното е да се помисли каква точно е идеята на празника, защото миналата година беше за близнаците, а тази година по-скоро ще е нещо като набиране на средства за дейността ни по принцип.
Освен това е хубаво, ако избистрите концепцията, тъй като е ясна датата и мястото може да се говори със списанията да пуснат анонс.
Танче, за час говорихте ли?
Виж целия пост
# 12
Часът може да е 10, 10:30 ,11:00 - ще говорим с Иван като се върне от Франция на 4 март.
Мими, мисля да правим конкурса и тази година, пък защо не и традиционно. Идеята е много добра. Има към всички една молба. Оказа се, че мъжът ми замина днес за Румъния, не утре както си мислех. Плюс това Максим от тази сутрин е с 39 Т. много моля всички да са възможно най-точни, защото аз ще си тръгна най-късно в 8 без 15. Просто не мога да си оставя децата с бавачката. Разберете ме. Ако работим организирано за това време ще можем да разпределим задачите и всеки от утре ще си поеме нещата.

това е

p.s. Мими, не ми се сърди!!!
Виж целия пост
# 13
Запис и от мен  Peace
Виж целия пост
# 14
Сега успявам да се включа и аз. В отчета ми за 2007 са прикрепени отчетите от малкото събитие и кръглата маса. Там е най-лесно да прочетете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия