koi sling e po udoben ..?sas halki ili samo tip shal?

  • 473
  • 8
tai kato shte go porachvam po telefona molq vi mami sas poveche opit kajete mi..?
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала само такъв - тип шал. Мисля, че е по-удачен, защото има повече възможности за носене (видове връзване). Изчакай и някоя мама, която е ползвала такъв с халки да пише Peace
Виж целия пост
# 2
Шалът Peace
Виж целия пост
# 3
Шалът! Hug Имах с халки и го продадох, поне за мен не беше много удачен, а много ми се искаше да мога да го нося. Confused
Виж целия пост
# 4
Нашите бяха с халки и ми бяха удобни-също може да се носи по няколко начина бебо, но да ти кажа сега сме се спряли на такъв:
http://www.mothercare.com/gp/product/B000MMFF8I/sr=1-3/qid=12034 … UTF8&mcb=core
и от личен опит ти препоръчвам по възможност да си вземеш нещо такова-памучните не са много добри като се замисля...
Виж целия пост
# 5
http://www.mothercare.com/gp/product/B000MMFF8I/sr=1-3/qid=12034 … UTF8&mcb=core
и от личен опит ти препоръчвам по възможност да си вземеш нещо такова-памучните не са много добри като се замисля...

Напротив, ако памучният плат е хубав, например хубаво трико или индийски шал, слингът е много удобен. Peace Другият ми слинг е фабричен и подобен на този от линка, но и 3-цифрената му цена е хубава. Confused
Памучен слинг от подходящ и качествен плат излиза доста по-евтино и също толкова удобно. Wink
Виж целия пост
# 6
Шал!
Виж целия пост
# 7
Имам такъв с халки. За съжаление, когато го купувах не знаех какво точно да гледам. ОКаза се, че платът е доста по-дебел, отколкото позволяват халките и ми е трудно да го регулирам в движение (синьо кадифе на слинг Лана).
На мен лично ми е много удобен.
Слинг тип шал ми е трудно да си представя, че ще нося. Само като видя колко пъти ще се омотае около мен и ме хваща клаустрофобията. Може би през лятото ще пробвам варианта с тензух (имаше някъде цяла тема по повода).

Виж целия пост
# 8
Моят е с халки. Удобството му е, че си е нагласен, гушвам бебето и намятам слинга отгоре. Ако трябва да се увивам и овързвам, ще ми е по-сложно. Но понеже не съм имала слинг тип шал, не съм сигурна, че е толкова сложен за употреба, колкото ми се струва.
Колкото до регулирането - не ми се е налагало да го регулирам, докато бебето е вътре. Нагласям го еднократно, след като го изпера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия