Какво да купя за подарък?

  • 1 922
  • 26
Здравейте,тази година синът ми завършва детска градина PartyИскам да направя подарък на неговата учителка-млада и приятна жена.Какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 1
До колко парички?
Виж целия пост
# 2
зависи какво ще ми хареса,в рамките на разумното,разбира се.Просто имам нужда от идеи newsm12
Виж целия пост
# 3
Ами аз си мислех за златна плочка, ако носи злато естествено. Щото ще е само за нея и дълго ще помни от кой и защо.
Виж целия пост
# 4
 Ох,и на мен ми се иска да подарим нещо на нашата любима гопожа. newsm78
 Ама това със златната плочка...,ами не знам.
Виж целия пост
# 5
Ох,и на мен ми се иска да подарим нещо на нашата любима гопожа. newsm78
 Ама това със златната плочка...,ами не знам.
Ами аз щото обичам злато, за мен е най-добрия подарък  Crazy.
Мислех си за картина, детска, може би също е добра идея, или ако имат снимки с детето и госпожата, колаж някакъв; чаша със снимката на детето....
Ми щото, ако е парфюм, часовник или дреха....нещо не върви. Ако е нещо за дома...не е точно индивидуален подарък...
Виж целия пост
# 6
 Не знам дали обича злато,а и за да е нещо хубаво,ще бъде скъпо.
 Виж за колаж и чаша не се бях замисляла.
Виж целия пост
# 7
Не знам дали обича злато,а и за да е нещо хубаво,ще бъде скъпо.
 Виж за колаж и чаша не се бях замисляла.
Ти понеже си с щерки, много ми харесват в темите за декупаж всякакви там красоти. Та може би като картина с лицето на щерката, а иначе като героиня от някоя известна приказка?
Виж целия пост
# 8
Не знам дали обича злато,а и за да е нещо хубаво,ще бъде скъпо.
 Виж за колаж и чаша не се бях замисляла.
Ти понеже си с щерки, много ми харесват в темите за декупаж всякакви там красоти. Та може би като картина с лицето на щерката, а иначе като героиня от някоя известна приказка?

 В коя тема,дай линк моля те?
Виж целия пост
# 9
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197534.msg6256539#msg6256539
Това е за декупаж. Момичетата правят страшни красоти. Може да измислите нещо с някоя. Познавам Джулис, страшен майстор, пиши й. Такива идея няма   bouquet
Виж целия пост
# 10
На мен ми хареса идеята за златна плочка,какво по-точно имаш предвид?
Виж целия пост
# 11
На мен ми хареса идеята за златна плочка,какво по-точно имаш предвид?
Аз ли?
Ами обикновена плочка с името или зодията на детето, от което ще е подарък. Може и някакъв надпис от задната й страна. Въпреки, че едва ли някой ще забрави кой му е подарил злато. Имам и други идеи, но ми се струват по-скъпички... Tired
Виж целия пост
# 12
.Харесва ми златната плочка,.А това за картина на детето като герой от любима приказка или филм-как става.Може би трябва да е нещо такова-нещо,което е било характерно за детето през цялото това време в градината-любимо занимание или нещо такова.Много ти благодаря за идеите!Мисля,че и чаша със снимка на детето ще е подходящо-няма да се налага да ангажира много дома си с нея като картината,но пък винаги ще си я ползва!
Виж целия пост
# 13
Аз мисля, че златната плочка е малко прекалено. Да не и е внуче, та ще носи плочка с името му. Съжалявам, че звуча рязко, ама така мисля. Чашката с лика на детето е по-мил спомен.
Виж целия пост
# 14
Да,и аз това си мислих,но може да не е с името на детето.Просто искам да й благодаря за отношението,нещо стилно все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия