Искам обем!

  • 15 563
  • 99
Искам да ми препоръчате наистина изпитани средства за обем на косата,но да не я спластява или да не губи блясъка си,защото повечето така ми действат. От кое сте доволни?
  bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз единствено от тупиране,или от направени "вафлички" в корените с преса.Нищо друго. Naughty
Виж целия пост
# 2
Божее,колко мъка има по земята.
Аз се чудя как моята чума да я прибера да слегне малко към главата ми,ти се чудиш как да направиш обем.Нямам идея,наистина.Знам само,че борбата с природата е трудна.Ако имаше начин да си менкаме косите,ехееееее.....кеф.
Виж целия пост
# 3
И аз имам същия проблем. Постигам обем донякъде чрез къдрене с ролки и плитки, но пък блясъкът се позагубва. Оставя ли напълно косата си права, няма грам обем. Tired
Виж целия пост
# 4
Пишете и мен в клуба.
Идеята с вафличките с преса е добра. Аз така правя понякога, но много ми изгаря косата. Друго, което използвам е един серум за обем на Ейвън. В бяло-лилава опаковка. От него съм доволна... до някъде...

Но честно казано така като гледам, ако нямам хубава коса, каквото и да я правя пак ще си е същата...
Виж целия пост
# 5
Пробвай с шампоана на VO5 аз съм много доволна от него.
Виж целия пост
# 6
аз ползвам фиксатор за обем на Jalyd - струва около 10 лв и е на силиконова основа - много съм доволна
Виж целия пост
# 7
Ами, вероятно зависи от косата - моята също е права и мека, но с пяна за коса (за обем или силна фиксация) решавам проблема и то с добър резултат. Като марки пяна за коса ползвам ширпотребските - Taft, Wella, Nivea, Londa...
Виж целия пост
# 8
Чакам да ми донесат една пудра за обем на Шварцкопф, слагало се в корена, размачкваш и бухвала Thinking Ще пиша отзиви Peace
Виж целия пост
# 9
Пяна и тупиране в корените. Или пяна по цялата коса и изсушаване яко със сешоара като си си навела главата надолу.
Naomi, заинтригува ме с тая пудра Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Пяна и тупиране в корените. Или пяна по цялата коса и изсушаване яко със сешоара като си си навела главата надолу.
Naomi, заинтригува ме с тая пудра Rolling Eyes

И мен. Flutter Къде се продава? Не съм виждала такава досега.
Виж целия пост
# 11
Чакам да ми донесат една пудра за обем на Шварцкопф, слагало се в корена, размачкваш и бухвала Thinking Ще пиша отзиви Peace

И аз в кюпа, чакам отзиви, макар че за първи път чувам за такава пудра. Къде се продава?
Виж целия пост
# 12
Пяна и тупиране в корените. Или пяна по цялата коса и изсушаване яко със сешоара като си си навела главата надолу.
Naomi, заинтригува ме с тая пудра Rolling Eyes

На моя сестра му се счупи да ми я хвали и сега е поръчала да си разделим една Mr. Green Другата седмица я чакам и ще споделя с вас. Била нещо от сорта на 25 лв...
От нейната фризьорка ще я вземе, по магазините я няма, професионална се води...
Виж целия пост
# 13
Аз съм чувала за тази пудра на Шварцкопф. Доста бяха доволните. Има ли я тук в БГ? newsm78
Виж целия пост
# 14
Знам ,че има едно на Лореал което се слага преди да се изсуши косата. Има трикчета при сушене на косата, но ми е леко трудно да обясна ,но ще опитам. Трабва като сушите косата в корените да я духнете на обратно на страната на която е носите.И със силни стилизиращи продукти става. Аз силно препоръчвам черния ТАФТ пак по същия начин с на обратно или с топиране, но с вафлите е най-добре. Това е с топиране и лак http://images23.snimka.bg/005174685-big.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия