Подмяна на биберони и шишета?

  • 841
  • 12
През какъв период трябва да се подменят бибероните (силиконови, каучукови ) и шишетата newsm78
Виж целия пост
# 1
Според мен 2-3 месеца
Виж целия пост
# 2
Ами аз шишетата си няма да подменям поне засега,смятам,че едно дете трябва да го изкарат.Каучуковите биберони се захабяват доста бързо,аз лично ги сменям като почнат да побеляват.Силиконовите издържат доста повече,като остареят се нацепват,тогава сменям.
Виж целия пост
# 3
Аз бях чула за силиконовите, че трябвало на 3м, а каучуковите по-често (от 3м) ама не помня къде съм го чула/чела и колко е вярно Thinking А за шишетата нищо не знам.
Виж целия пост
# 4
Подменям бибероните всеки месец.Шишетата на 1-2 месеца.
Виж целия пост
# 5
Шишета не съм сменяла за сега, и скоро като че ли няма да ги сменям. Бибероните обаче доста често, тъй като имаме проблем и с апетита и до сега съм ги сменяла 3 пъти, значи горе долу около на месец. Ползвам каучукови.  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами аз шишетата си няма да подменям поне засега,смятам,че едно дете трябва да го изкарат.Каучуковите биберони се захабяват доста бързо,аз лично ги сменям като почнат да побеляват.Силиконовите издържат доста повече,като остареят се нацепват,тогава сменям.

Така и аз  Peace За две години смених шишетата два пъти (на Авент). Стъклените са ок дори и за второ дете  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Залъгалките ги подменям задължително през 3 месеца,бибероните през 2-3 месеца,шишета не съм подменяла.
Виж целия пост
# 8
Бибероните на 2-3 месеца,а шишетата на 9-10 месеца подменям.
Виж целия пост
# 9
Сменям ги през 3 месеца. Шишета до сега не съм сменяла.
Виж целия пост
# 10
На опаковките на повечето биберони го пише - на 6 до 8 седмици за каучуковите, силиконовите 2 до 3 месеца. Шишета няма нужда да се сменят, освен ако не се повредят при честа употреба (да се надраскат и т.н.).  Peace
Виж целия пост
# 11
Сменям бибероните на около 3 месеца,залъгалките също-ползвам силиконови.Шишета не съм сменяла Peace
Виж целия пост
# 12
Бибероните така или иначе ги сменям сега с повечето дупки иначе на месец 2 мисля ,че не е лошо да се сменят. за залъгалките си пише да се сменят на 1 месец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия