Д-р Даскалов -Пловдив

  • 1 944
  • 13
Здравейте,мамчета от Пловдив,а и не само! Искам да ви питам за д-р Даскалов някакви мнения,координати... Разбрах,че той бил един от най-добрите лекари правещи фетална морфология!? Смятам да го посетя,но искам да Ви чуя и вас! Благодаря предварително!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Чувала съм добри отзиви за него PeaceНали става въпрос за Даскалов от клиника Торакс?
Виж целия пост
# 2
Вече май работел в Медикус Алфа! Но преди това е бил другаде,но не намирам негови координати!  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Ако искаш мога да попитам едно момиче,знам че тя само при него ходи!
Виж целия пост
# 4
Д-р. Даскалов е много добър лекар!
Преди работеше в Торакс.
Виж целия пост
# 5
Здравей,
тъй като и аз смятам да ходя при него, едно мамче от форума ми даде телефони.
За да си запазиш час,трябва да се обадиш на регистратурата 032 63 44 63, Медикус Алфа.
Виж целия пост
# 6
Той ми помогна да зачена,откри проблема ни,следя бременността ми и съответно родих при него.Мога да кажа само хубави неща,както и друг път съм писала по форумите-за мен е не само професионалист,но и човек.Преди работеше в Торакс,сега кабинета му е в Медикус Алфа,а води раждания в Торакс и в Селена.Вече са ти писали телефона на Медикус Алфа,мога да ти напиша мобилният му номер - 0898206005.Мисля,че правилно си се насочила и няма да съжаляваш.
Виж целия пост
# 7
 Peace
НАЙ-ГОЛЕМИЯТ ПРОФЕСИОНАЛИСТ , НИЕ СМЕ ОТ ХАСКОВО И ЦЯЛАТА БРЕМЕННОСТ И САМОТО РАЖДАНЕ ГО НАПРАВИ ТОЙ .
НИКОГА НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ АКО СЕ ОБЪРНЕТЕ КЪМ Д-Р ДАСКАЛОВ
 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10javascript:void(0);
newsm10
Виж целия пост
# 8
С двете ръце гласувам "ЗА". Страхотен човек и професионалист! Прегледа е не по-малко от час и половина всеки път. Много внимателно оглежда бебето, мери, обяснява, прави удоволствието и на родителите, като записва снимчици и клипчета- абе чудесен! Няма да сбъркаш. Техниката му е супер модерна и с големи възможности. Прегледа е 55лв.
Просто като си тръгнеш от там се чувстваш човешки. А това си е направо рядкост!
Виж целия пост
# 9
макар да не съм от Пловдив, съм ходила дотам специално заради д-р Даскалов. за него мога да дам най-положително мнение - както като лекар и професионалист, така и като човек.
няма да сбъркаш.
Виж целия пост
# 10
Защо не отидеш в София там има доста клиники.
Виж целия пост
# 11
Защо не отидеш в София там има доста клиники.

ти да не мислиш, че в София всеки втори прави фетална морфология? доста клиники - дръжки. всички ходят точно при 3-ма лекари.
Виж целия пост
# 12
Здравейте следя темата с интерес, тъйкато и аз искам да направя фетална морфология,но досега незнаех към кой лекар да се ориентирам!
Само не разбрах Феталната морфология къде я прави в Медикус Алфа или Торакс и Селена?
Виж целия пост
# 13
С 2 РЪЦЕ ЗА ДОКТОР ДАСКАЛОВ.МНОГО Е ГОТИН И ПРОФЕСИОНАЛИСТ.СНИМКАТА МИ Е ПРАВЕНА ОТ НЕГО.И В 13-ТА,И 16-ТА И 22-РА СЕДМИЦА БЯХ ПРИ НЕГО
ако ви трябват координати пишете ми ще ви дам Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия