бебеправене и ски

  • 2 026
  • 12
Здравейте, от много отдавна имаме резервация за една седмица на ски в Италия. От началото на новата година активно "бебеправим". Много се притеснявам дали ските няма да са опасни, ако съм забременяла. Порових из темите, но не открих нищо по въпроса. Много ще съм ви благодарна, ако споделите с мен дали сте чували или знаете нещо. Опасно ли е да карам ски (не много активно) в първия месец на бременността. Дай Боже бебенцето да е станало! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Спкойно, не можеш да навредиш на бебче ако е станало. В съвсем ранна бременност можеш да си правиш всичко, което ткак или наче правиш - от каране на ски, през пливане и летене със самолет. Весело изкарване на почивката!
Виж целия пост
# 2
Няма страшно!
Аз танцувам народни танци и там скачаме като луди и се потим и излизаме на вън и в залата е студено и В неделя видях 2 чертички  newsm03
Спокойно и много да се забавляваш че да има какво да разказваш на бебчо след време  newsm10
Успех Hug
Виж целия пост
# 3
Спокойно,
другите вече са ти го казали.Аз само да добавя,че най-добрата ми приятелка кара ски до миналата седмица,а е в края на третия месец.Те в Америка не се стягат толкова.Доктроката и обяснила,че по принцип няма страшно.Единствено може да стане нещо,ако някой се блъсне силно в теб.Така,че ако внимаваш малко,можеш спокойно да се насладиш на почивката!
Приятно изкарване!!
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви много!  Heart EyesДано се похваля с хубава новина още преди заминаването!
Виж целия пост
# 5
Не е необходимо да променяш корено начина си на живот през периода на бебеправене!
Забавлявай се и успех Peace
Виж целия пост
# 6
Майка ми е карала ски докато е била бременна с мен, а ето ме сега жива и здрава  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И аz карах сноуборд в първите седмици. Бременността не е болест, можеш да правш абсолЮтно всичко в първите месеци.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви много!  Heart EyesДано се похваля с хубава новина още преди заминаването!
ще чакаме Praynig
Виж целия пост
# 9
Аз карах сноуборд почти до края на вторият месец от бременноста ми(и то активно - всеки ден по няколко часа) и си родих едно чудесно здраво бебче.Мисля че няма за какво да се притеснявате.
Приятно изкарване
Виж целия пост
# 10
Ами вьпроса е дали ще имаш евентуално лошо падане докато караш, а това няма как да се предвиди... Моят гинеколог ми препорьча да не карам повече ски когато забременях до раждането. Мисля, че заради риска да се загуби бебчето си струва да се поотложат ските... но ако можеш да гарантираш, че няма да падаш много тогава е друга работа  Wink
Виж целия пост
# 11
Не е необходимо да променяш корено начина си на живот през периода на бебеправене!
Забавлявай се и успех Peace

 Peace
Виж целия пост
# 12
Здравите круши вятър ги не брули. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия