Какъв е проблемът с Nestle?

  • 20 123
  • 249
Гледам Бу си е сложила за аватар снимка на която пише "БОЙКОТ НА NESTLE"
Аз път точно в момета ям едно мюсли на Нестле и ми харесва. Защо трябва да бойкотираме продуктите на Нестле. Какъв е проблема с тях, осветлете ме моля. Не са качествени ли, използват забранени вещества в тях или какво. Ако някой ми каже какъв е проблема повече няма да си купувам мюсли на Нестле.
Виж целия пост
# 1
 Joy Joy
Виж целия пост
# 2
Що се смееш бе. Въпроса е сериозен. Бу, един уважаван човек във форума, призовава за бойкот на Нестле. Кажете ми защо и повече няма да си купувам мюсли и шоколади на Настле.
Виж целия пост
# 3
Аре да видиш,че съм пич.
http://www.blizodobebeto.com/2008/02/07/бойкотът-срещу-нестле/
Виж целия пост
# 4
Що се смееш бе. Въпроса е сериозен. Бу, един уважаван човек във форума, призовава за бойкот на Нестле. Кажете ми защо и повече няма да си купувам мюсли и шоколади на Настле.
И аз бих питала същото и не виждам място за смях. Не следя ежедневно новините, наистина бих искала да знам повече.
Виж целия пост
# 5
Когато родих малкия си син, неонатоложката му ми каза, че когато преди много години Нестле решили да завладяват американския пазар, пуснали реклама, че не е задължително бебето да пие майчино мляко, защото млякото на Нестле било по-добро.  Shocked Изгонили ги. Явно не са си променили политиката, просто са я насочили към по-лесни за манипулиране държавици.  Sad
В момента обаче бойкотирам Бела, така че и Нестле ще ми дойде малко в повече. Може би по-нататък. Thinking
Виж целия пост
# 6
"Бела" пък защо?
Виж целия пост
# 7
Когато родих малкия си син, неонатоложката му ми каза, че когато преди много години Нестле решили да завладяват американския пазар, пуснали реклама, че не е задължително бебето да пие майчино мляко, защото млякото на Нестле било по-добро.  Shocked Изгонили ги. Явно не са си променили политиката, просто са я насочили към по-лесни за манипулиране държавици.  Sad
В момента обаче бойкотирам Бела, така че и Нестле ще ми дойде малко в повече. Може би по-нататък. Thinking

за нестле разбрах. защо и бела?
Виж целия пост
# 8
Белла - заради белите мечки.
Виж целия пост
# 9
Бойкот срещу Белла:
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=407497
Виж целия пост
# 10
Прочетох, предлагам да почнат да се бойкотират : шишетата на Чико, бибероните на Авент, подгревателите....и т.н.
Няма да бойкотирам нито Нестле, нито Белла. Не обичам масовките.
  "Освен това, ако не се лъжа, производителите на адаптирано мляко са длъжни да отбелязват на кутиите, че майчината кърма е най-доброто за бебето, а само Нестле не го спазват."
А това, горното, е цитат от блога и въобще не е вярно. Все пак съм хранила сина си до почти 2 годинки с адаптираните им млека и, ако и да нося очила, поне мога да чета.
Виж целия пост
# 11
Бойкот на лютеница "Дерони" има ли?
Ако, да и сте закупили определено количество, а бойкотирате консумацията, моля пратете до Германия.
Виж целия пост
# 12
Бойкот на лютеница "Дерони" има ли?
Ако, да и сте закупили определено количество, а бойкотирате консумацията, моля пратете до Германия.

Нямаш проблеми, имам 2-3 буркана едросмляна, тип домашна. Само дай де да ти пратя колет-и даже няма да ти искам колетни разходи. Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Жозефинке, тогава щъ та замоля да пуснеш тема за бойкот и на " Карловска луканка".
Виж целия пост
# 14
 И аз съм виждала , че си пише специално на Нестле за предимството на майчината кърма, въпреки , че аз не използвах тяхното мляко. Използвам техен шоколад от време на време. Обаче е възможно в страните от третият свят да се възползват, може България да не спада към тази група.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия