Сутиени Push Up

  • 6 769
  • 30
Гледах едно предаване на "Искрено и лично" ,  в което се споменаваше за тези сутиени и се присетих, че преди време се чудех откъде мога да си взема-Аз съм от Варна-предложете ми хубав магазин с такива модели. Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Wonderbra имат хубави Push Up модели. Но откъде да ги намериш във Варна не знам. Пробвай в 7 Seconds или друг магазин за луксозно бельо  Laughing
Виж целия пост
# 2
Простете за невежеството, но какво представляват тези Push Up модели?  #Crazy
Виж целия пост
# 3
И аз незнам!  newsm78
Виж целия пост
# 4
Подвигащи, в предаването обясняваха че дори да не си много надарена този тип сутиени събират всичко що имаш и стоят много красиво; аз за тях знам както казах от преди две години и си търсех за бала, ама така и не съм нацелила къде точно да търся; Не съм от най-малкия номер, но ми се иска да се видя в такъв тип сутиени, защото до колкото знам правят много красива гледка Crazy
луля мерси Grinning

В Гугъл ще потърся, за сега намерих това, за да може да си представите какво представлява; http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/product_info.php?c … 6e0c53cf73b019282
Виж целия пост
# 5
Аз нося такива от няколко години ,но нета ми е толкова скапан,4е не може да зареди страниците със снимките да ви ги покажа. По късно ще пробвам пак  Peace
Виж целия пост
# 6
Е севън секъндс ги има , аз съм си купувала от там Wink
Виж целия пост
# 7
Вече във всеки магазин за бельо има такива сутиени...много зависи какви пари си готова да дадеш... Peace
Виж целия пост
# 8
http://www.bonprix.de/bp/bundle.htm?id=199438310133843119-0-47bd … 840&bu=400051

Такива нося аз  Flutter
Виж целия пост
# 9
Много сладки изглеждат  Grinning
Виж целия пост
# 10

От сайта ли поръчваш? Има ли доставка до БГ, че немският хич не ми е силна страна?
Сори за офф-а!
Виж целия пост
# 11
Нямат доставка до Бг , поръ4ват ми ги от там и ми ги носят. на мнооог добра цена са, тук сигурно ще се спекулира  Confused .Обаче не вярвам да ги няма по магазините  newsm78.Сигурно трябва да се поообиколи повечко.  Hug
Виж целия пост
# 12
Нямат доставка до Бг , поръ4ват ми ги от там и ми ги носят. на мнооог добра цена са, тук сигурно ще се спекулира  Confused .Обаче не вярвам да ги няма по магазините  newsm78.Сигурно трябва да се поообиколи повечко.  Hug

Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 13
Може ли пак снимка на тези Сутиени Push Up че нещо не ми стана ясно  newsm78 Ако са като на Witchy и аз нося само такива модели  Grinning
Виж целия пост
# 14
Искам и аз такъв  Crazy
колко струват в Бг и къде ги има?

(Абе запис в темата Mr. Green)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия