Бременност?

  • 6 108
  • 49
здравейте. извинявам се че не пиша на кирилица, но не съм в бг и в този интернет клуб нямат кирилица. искам да помоля за съвет, защото в момента няма как да отида на гинеколог, опитваме се да правим бебе и имам проблем с цикъла. 3 пъти ми дойде на 14 дни /последният път беше на 17 януари и беше много странно- за 3-4 дни само, доста по-леко от обикновено, едва ли не само като зацапване през тези дни/. сега чакам пак да ми дойде, но не идва /вече сме 21 февруари/. правих и тест за бременност във вторник /на 19- не че успях да се ориентирам в различните видове тук, но на теста пише че улавя ЧХГ нива от 25 нагоре /не ми е мн ясно какво означава това/. смятам след няколко дни пак да направя. гърдите ме боляха ужасно няколко дни /доста повече от ПМС/, особено едната. сега вече не е така но си остават напрегнати и чувствителни. и постоянно ми се повръща /признак за бременност?/. няма как да си направя и кръвен тест /засега нямам мед.застраховка, а и да направя, няма да покрие тези неща/. моля да ми помогнете с мнения и съвети, за да се ориентирам в ситуацията.....


Цитат
zdraveite. izviniavam se 4e ne pi6a na kirilica, no ne sam v bg i v tozi internet klub niamat kirilica. iskam da pomolia za savet, za6toto v momenta niama kak da otida na ginekolog, opitvame se da pravim bebe i imam problem s cikala. 3 pati mi doide na 14 dni /posledniat pat be6e na 17 ianuari i be6e mnogo stranno- za 3-4 dni samo, dosta po-leko ot obiknoveno, edva li ne samo kato zacapvane prez tezi dni/. sega 4akam pak da mi doide, no ne idva /ve4e sme 21 fevruari/. pravih i test za bremennost vav vtornik /na 19- ne 4e uspiah da se orientiram v razli4nite vidove tuk, no na testa pi6e 4e ulavia CHG niva ot 25 nagore /ne mi e mn iasno kakvo ozna4ava tova/. smiatam sled niakolko dni pak da napravia. gardite me boliaha ujasno niakolko dni /dosta pove4e ot PMS/, osobeno ednata. sega ve4e ne e taka no si ostavat napregnati i 4uvstvitelni. i postoianno mi se povra6ta /priznak za bremennost?/. niama kak da si napravia i kraven test /zasega niamam med.zastrahovka, a i da napravia, niama da pokrie tezi ne6ta/. molia da mi pomognete s mnenia i saveti, za da se orientiram v situaciata.....

---------------------
Форумът дава възможност да се пише на кирилица, дори и да няма инсталирана такава на компютъра. Прочетете тук как става това. Моля ви, пишете на кирилица!


Виж целия пост
# 1
много е трудно да се каже какво ти е без тест и лекар.Моят съвет е да намериш поне тест, на който да разбираш резултата. А между другото и мен гърдите ме боляха ужасно/ първия месец, преди да разбера, че съм бременна/, особено едната, като имаш предвид, че никога до сега не ме бяха болели. Стискам ти палци и дано всичко да е наред!
Виж целия пост
# 2
ЧХГ започва да се отделя в организма след имплантацията. В начална бременност нивата му се удвояват на всеки 48-72 часа. Повечето тестове отчитат положителен резултат когато нивото на ЧХГ в организма достигне 25единици. Не знам какво да те посъветвам щом не можеш да си направиш кръвен тест. За лекар е още рано - трябва да минат поне 10 дни от закъснението за да се види дали има плоден сак. Пробвай с нов уринен тест - щом предния тест си го правила преди 2 дни сега вече би могло да отчете ако има бременност. От друга страна казваш, че си имала проблеми с цикъла - може пък този цикъл да е била по-късно овулацията и затова да е още твърде рано за теста да отчете бременост.
Виж целия пост
# 3
Не разбрах само какво е показал теста,който си си правила
Силно се надявам,че си бременна  Peace
Виж целия пост
# 4
ами тстат беше отрицателен вав вторник, когато го правих. сега смиатам пак в понеделник да направиа нов
Виж целия пост
# 5
Успех с новия тест Peace
Виж целия пост
# 6
Имаш подкрепата ми с теб съм  Praynig
Ще чакаме резултатите  Peace
Виж целия пост
# 7
Ще стискаме палци - пиши, като разбереш
Виж целия пост
# 8
 Praynig Peace
Виж целия пост
# 9
И моят тест беше отрицателен,ама както беше с една 4ерти4ка,така сьм в осмия месец в момента. Heart EyesНаправи си втори тест. PeaceСтискаме палци baby_neutral
Виж целия пост
# 10
Бени какво става с теб пиши
Виж целия пост
# 11
v sabota pravih test- bleda vtora 4erti4ka. za utre si prigotvih 2- ot razl vidove. ako i te pokajat- otivam na lekar. napravo me e strah da se zaradvam- sled godina i polovina opiti i 1 missed prez liatoto.....stiskaite mi palzi vs da e nared.
izviniavam se 4e pak ne uspiah da se opravia s kirilicata- nadiavam se sledva6tia mi posting da e na kirilica ve4e....
moga li da pia ne6to za zadarjane na bremennostta? sega pia vitamin E i folieva kiselina. ne6to drugo?
Виж целия пост
# 12
И бледа да е работата е ясна HugМай ве4е можем да ти кажем 4ЕСТИТО и все пак ни дрьж в те4ение Hug
Виж целия пост
# 13
Benissima, ти кога си направи теста най-rano?
Виж целия пост
# 14
Честито Бенисима-успешна бременност  bouquet; дали е необходимо да пиеш нещо за задържане може само лекар да прецени, не вземай нищо на своя глава Peaceпий си фолиевата киселина, карай по-спокойно и чакаме потвърждение от лекар на хубавата новина Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия