Някой знае ли?

  • 860
  • 11
Колко трябва да е минималния доход на член от семейството за да се получават детски.Казаха ми, че от 1-ви януари било 300лв. а не както до сега 220лв.Вярно ли е.
Виж целия пост
# 1
Трябва да е под 300 лв.Ние подадахме молба януари и получавам детски 25 лв,но като почна и аз работа не знам дали ще получаваме.Този закон е приет от 01 01.
Виж целия пост
# 2
Предполагам, че съответните служби
знаят и дори са изнесли информация
на сайта си или я дават по телефона.
Може дори мейл да им напишеш! Успех!
Виж целия пост
# 3
Средномесечният доход на член от семейство за получаване на помощи за деца стана до 300 лева.
Виж целия пост
# 4
300лв. е да , а не 200 както беше преди  Rolling Eyes
Аз подадох документи днес Hug
Виж целия пост
# 5
И аз ще отида да се пробвам дано вече да не съм богата според тях.Защото досега винаги така ми отговаряха, дори и като родих второто си дете.
Виж целия пост
# 6
...... дано вече да не съм богата според тях.Защото досега винаги така ми отговаряха........
Границата на доходите за сем.помощи се определя със закон, а не от соц работници! От 01.01.2008 год.  доходът на член от семейство не трябва да надвишава 300,00лв.  Доходи-всички брутни заплати,пенсии,обезщетения за бременност и майчинство,болнични от НОИ,обезщетения за безработица,месечни ,целеви помощи ,помощи за отопление  за предходните 12 месеца. До 31.12.2007 г.-200,00лв. на член от семейство.
Виж целия пост
# 7
Е да това го знам но не мисля, че мой те деца трябвя дя са лишени от тези пари не, че са много, но всяко циганче получава а мойте деца не са ли деца на България.
Виж целия пост
# 8
Средномесечният доход на член от семейство за получаване на помощи за деца стана до 300 лева.
Отново ли става въпрос за брутен доход  Rolling Eyes?
Виж целия пост
# 9
Ами да 
Виж целия пост
# 10
Към авторката : Не ми стана ясно каква е темата.За това ,дали се повиши границата за сем.помощи или за това,че не може да получава помощите?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Темата беше да ли наистина са е покачила границата, а ще получавам ли други ще решат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия