Къде се продават билети за концертите на Whitesnake и Def Lepard ?

  • 2 015
  • 10
Здравейте момичета!Има ли някой представа от къде мога да купя билети за въпросните концерти и каква е цената?
Виж целия пост
# 1
ако разбереш прати сигнал!
успех
Виж целия пост
# 2
И на мен. Може и на лични.
Виж целия пост
# 3
Как на лични? И аз искам да знам... Laughing
Виж целия пост
# 4
Поздрави от чичко Гугъл!  Peace

Две от най-великите британски рок групи ще забият за пръв път на една сцена. Концертът на Def Leppard и Whitesnake в София ще бъде на 4 юли на стадион Академик. Билетите за концерта ще бъдат на цени oт 30 до 50 лв. За най-запалените фенове първите 2000 билета ще бъдат на изключителната промоционална цена от 25 лв.

Билетите могат да бъдат закупени от билетния център на НДК, касите на Ticketpro, клуб "Син Сити", както и от магазините ВИЖЪН (СОФИЯ), САУНД ГАРДЪН (БУРГАС), МЮЗИК ЦЕНТЪР и РОК ШОП (ПЛОВДИВ), МЛАД ТЕХНИК (СЛИВЕН), МЕДУЗА (ВЕЛИКО ТЪРНОВО). Продажбите стартират на 22 февруари.
Виж целия пост
# 5
Благодаря Ви момичета.
Виж целия пост
# 6
Там смееее!  Hug Благодаря за инфото, Жаве!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 7
а в eventim няма ли да има? или някой друг сайт?
Виж целия пост
# 8
Усилено се говори, че Еurope ще забиват в аварна точно по туй време - началото на юли. някой чувал ли е нещо такова...Ами ако датите съвпаднат.??!! Сега съм в шок от щастие!  Joy
Виж целия пост
# 9
Жаве е дала инфо за тикетпро.

http://ticketpro.bg/events.php?id=130

От тук съм купувала онлайн билет за Кнопфлър, и ми го донесоха Simple Smile Т.е. сериозен сайт Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Усилено се говори, че Еurope ще забиват в аварна точно по туй време - началото на юли. някой чувал ли е нещо такова...Ами ако датите съвпаднат.??!! Сега съм в шок от щастие!  Joy

а аз чух за джудас, не юръп...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия