Торбички под очите

  • 844
  • 4
От известно време насам забелязвам, че сина ми има леко подпухнали торбички под очите. Питах педиатърката дали е болен нещо, а тя ми каза, че съвременната медицина смятала, че това е признак, че детето било алергично към нещо. Що за отговор  Crossing Arms?! Нищо не разбрах - има ли му нещо, няма ли му, явно и тя не е много наясно! Определено това ме притеснява! Иначе си е здраво дете, много енергичен и палав! И друго - нито аз нито баща му сме алергични към нещо. Незнам какво да си мисля. Дайте съвет ако можете  Thinking...
Виж целия пост
# 1
Според мен ти е дала направо глупав отговор. Алергиите са до голяма степен наследствени и след като вие нямате, няма за какво да се притесняваш. Говоря за по-сериозните и опасни алергии, а не за хранителните. Относно торбичките при нас се получават когато дьщеря ми е недоспала , изнервена, уморена или плаче често. Как е режимьт ви, успява ли детето ти да си почине или ежедневието му е по-скоро стресово, забьрзано... Това е пьрвото, което ми идва на ум.  Давай му повече плодове, да не му липсват витамини. Но най-добре потьрси и друго лекарско мнение.  Wink
Виж целия пост
# 2
Алергия - глупости ooooh!
Допитай се до някой по-компетентен, но според мен този отговор е абсурден Naughty
Виж целия пост
# 3
Подпухнали очи при алергия се появяват при сенна хрема, но сега не й е сезонът. Забележи дали когато става от сън или по-скоро поне 1 час след това, пак има торбички, дали не спи малко, а да играе повече. Торбичките под очите се свързват с умора преди всичко.
Виж целия пост
# 4
На дъщеря ми се появяват торбички, когато не се е наспала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия