Позна ли д-р Марков пола на бебето?

  • 10 544
  • 79
Здравейте, мамчета  Hug

Преди 3 седмици ходих на ФМ при д-р Марков и той ми каза, че ще си имаме момиченце. Днес обаче бях на преглед в ЖК и докторът ми каза (въпреки че не беше категоричен), че според него е момче  newsm78 Знам, че на д-р Марков мога да му имам по-голямо доверие, защото апаратурата му е много по-модерна, но все пак ми е любопитно дали на вас е познал пола и в коя седмица?
Виж целия пост
# 1
Категоричен беше, че е момче. Питах го какво ще правим ако му донеса снимка на мома след няколко месеца, каза че не е имал такъв случай.
Вярвам му.
А иначе доколкото си спомням в 20 и някоя седмица беше прегледа.
Виж целия пост
# 2
Пола го позна, но не позна нещо много по-важно, че детето още в 20 г.с. изостава с 2 седмици, което няма да казвам какво ми струваше.
Виж целия пост
# 3
Пола го позна, но не позна нещо много по-важно, че детето още в 20 г.с. изостава с 2 седмици, което няма да казвам какво ми струваше.
Ау! И как се развиха нещата?
Виж целия пост
# 4
еми как се развиха...той сметна, че не на бебето му има нещо, а аз не съм си изчислила правилно последната менструация и премести термина ми с 2 седимици напред. В резултат на което детето ми се роди 1.900 кг. абсолютно изненадващо за всички, последвалият месец беше пълен ад, та така...
Виж целия пост
# 5
Важното е, че сега всичко е наред Hug
Виж целия пост
# 6
Ами да, силно се надявам с това да са се изчерпали най-трудните ни моменти Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Да,позна ми пола на първото дете.
Виж целия пост
# 8
еми как се развиха...той сметна, че не на бебето му има нещо, а аз не съм си изчислила правилно последната менструация и премести термина ми с 2 седимици напред. В резултат на което детето ми се роди 1.900 кг. абсолютно изненадващо за всички, последвалият месец беше пълен ад, та така...
Като гледам това ми се струва,4е польт е без зна4ение дали го е познал :thinking:LejCherry,радвам се 4е вси4ко се е оправило
Виж целия пост
# 9
Позна и още как още в 17г.с. Peace
Виж целия пост
# 10
А всички ли говорим за д-р Димитър Марков? Че нали са няколко с тази фамилия Thinking
Виж целия пост
# 11
Беше категоричен, че ще е момче,даже ми даде снимка на пишлето на бебчо!





Виж целия пост
# 12
Беше категоричен, че ще е момче,даже ми даде снимка на пишлето на бебчо!







На мен също ми позна и ми даде снимка на пишлето на бебето и много други снимки.

Кристиян е роден на 10.09.2007 г.
Виж целия пост
# 13
Позна  Peace
Виж целия пост
# 14
Той винаги познава  Peace Аз бях в 17гс  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия