Пътуване с влак

  • 1 233
  • 2
Борис е на 1г.2м. и мисля да си ходя с влак. Не са го вижда в родния град и вече няма на къде. Значи ще е на 1г.3м. в началото на Юни. Ще пътуваме П-в Варна. Има обеден влак 13 часа и в 19 е във Варна. Иабрах този вариант пред ранния сутрешен ( 6 часа ) и нощния в 23 ч. Единият предполага ставане в 5.30 мах. а др. незаспиване до 23 и неизвестна нощ.

Та смятам да му взема столчето за колата, от него се бройка по-добре през прозореца, и да пътуваме 1 класа. Има по-малко хора обикновено.

Някой има ли опит от хлапе затворено 6 часа във вагона?

Ети
Виж целия пост
# 1
Пътували сме 2 пъти с влак - Варна София и обратно, когато беше на годинка. Препоръчвам ти нощно пътуване и спално купе, спа непробудно, особено ако го оставиш наистина да не заспива до 23 и вече е много уморен. От поклащането на влака и равномерния шум се унесе за минути.
Дневно пътуване, дори и в 1 класа - ще има много неща, които ще му грабват вниманието, хора, ставане, разхождане - тук сме пътували с влак няколко пъти и беше кошмарно  ooooh! Особено пък ако е топло, потене, преобличане и т.н. и т.н.
Както си решиш де, но спално е по-удобно. Вземаш вода, сок, играчки, ако не ще да заспи и така.
Мои приятели редовно пътуваха София - Русе с влак, първа класа и детето спеше в купето в количката и обикновено нямаше хора и пътуваха удобно. Но не знам как е Пловдив - Варна, летните влакове особено, а и мисля, че през деня са по-пълни.
Виж целия пост
# 2
да ама ако пътувам нощем, ще пристигнем в 5.30 - 6.00 във Варна, което също е кофти и после 1 час с кола до дома.
А по принцип не обичам да му развалям рахата, и той също.

В колата до сега е мирувал и си мисля, че ще е по-добре денем.
Ще избера и ден без много пътници...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия