Стягащ колан за след раждане

  • 15 658
  • 34
Знаете ли колко дни след раждането е удачно да се  започне с носенето на такъв колан?
Виж целия пост
# 1
Сложих на третия ден, като се прибрах от родилния дом. Родих нормално, за секцио не знам.
Виж целия пост
# 2
Аз го сложих на осмия ден след раждането (секцио).
Виж целия пост
# 3
На самия ден го сложих още и го използвах почти 6 месеца, но ми помогнаха и тренировките-3 месеца след раждането тръгнах на фитнес за по 2 часа на ден иначе нищо не става, кожата си се прибира с колана, но трябва и нещо, което да стегне мускулите и да ги задържи така. Много съм благодарна за това на свеки, която ги гледаше през това време.
Виж целия пост
# 4
Като бях в болницата имаше едно момиче, което беше родило нормално и сложи колан на 2-рия ден. Аз родих секцио и си сложих колан след като ми махнаха конеца, но не знам дали е правилно така. При мен е нямало проблем
Виж целия пост
# 5
На училището за бременни казаха, че тези колани не е хубаво да се носят повече от седмица след раждането, защото мускулатурата става мързелива.
Виж целия пост
# 6
Аз така и не сложих такъв колан  Embarassed и не виждам да съм загубила от това - коремчето ми си е същото каквото беше преди да забременея.
Виж целия пост
# 7
Аз го сложиш на 5-тия ден,не помага особенно
Виж целия пост
# 8
Сложих го като се прибрахме в къщи,но ефекта поне при мен не беше кой знае какъв Sad
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви! 
Защото на мене в един магазин ми казаха, че трябва да се сложи след 40 ден.
Виж целия пост
# 10
На мен пък ми казаха,че мога веднага щом ме изпишат да го слагам-така и направих и сега нямам коремче,прибра се сравнително бързо.След раждането ми сложиха торба с пясък на корема,мисля че пак е за прибиране.
Виж целия пост
# 11
Сложих на третия ден, като се прибрах от родилния дом. Родих нормално, за секцио не знам.
и аз така Peace
Виж целия пост
# 12
Даже 2 седмици след раждането всички стари дрехи ми ставаха Party
Виж целия пост
# 13
Аз го сложих на 10-я ден след раждането /секцио/ и вече пет месеца не го свалям. Но ефект не виждам. Корема още не ми се е прибрал. Е не е много голям, но все едно съм в третия месец. Даже се случва на улицата да ме питат второ ли чакам. Направо ужас.
Доктора ми каза, че може и да годината да се прибере, но аз много се притеснявам. Нищо от старите ми дрехи не ми става, а нямам желание да си купувам нови. Особен но с тези размери  Grinning
Виж целия пост
# 14
Няма смисъл от такъв колан,аз също си мислех да слагам,но се отказах донякъде заради жегата(раждах през май)и не съжалявам,корема ми се прибра както си беше преди,ако не правиш упражнения,колана няма да ти помогне.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия