Басейн около бул България

  • 6 554
  • 10
Здравейте, дали някой е ползвал басейн недалече от пазара Иван Вазов- знам, че има нови басейни в района на бул България.
Трябва ми и учител или група за обучение по плуване за дете на 9 г.
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми ходи на плуване с учител на басейн на кръстовището на бул.България и Тодор Каблешков.
Виж целия пост
# 2
Дъщеря ми ходи на плуване с учител на басейн на кръстовището на бул.България и Тодор Каблешков.
Би ли дала точен адрес и малко повече подробности - по всяко време на деня ли можа да се ходи, колко струва, каква е продължителността на заниманията и личните ти впечатления.
Благодаря предварително   bouquet!
Виж целия пост
# 3
Басейнът в Св. София - http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50
нямам впечатления още, преди 2 дена разбрах за това място
Обади се по телефона, ще ти дадат информация
А и провери по хотелите близо да вас - обикновенно по хотелите има
Виж целия пост
# 4
Не знам доколко е подходящо, но знам, че басейнът в хотел Грийнвил до Токуда е много добре подържан и спокоен.
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми ходи на плуване с учител на басейн на кръстовището на бул.България и Тодор Каблешков.
Би ли дала точен адрес и малко повече подробности - по всяко време на деня ли можа да се ходи, колко струва, каква е продължителността на заниманията и личните ти впечатления.
Благодаря предварително   bouquet!
Чак сега видях,че има въпрос към мен.Доволна съм.Дъщеря ми ходи към 19,30 часа до 20,30.Първо беше самичка,но вчера са били 7 деца около  нейната възраст - 12 год.Мисля,че струва 14 лв с учител,но ще я питам за по-сигурно.Води я баща и.Знам,че е ново място и чистичко.Намира се ако знаеш Бокар жилищните сгради от страната на Била,до строежа на България мол.Ще се опитам да открия точния адрес.Има и фитнес там и когато се слиза от Бояна към центъра се вижда надписа от пътя.Но сега ще потърся и ще пиша.Доколкото знам е по лична уговорката с учителката,което е много удобно.
Виж целия пост
# 6
Намерих телефон 818 68 60 и ето линк към страницата www.jk-fitwell.com - адрес жк.Бокар 33
Виж целия пост
# 7
Записвам се да следя темата.Това в комплекс Бокар е много полезна информация,а басейна изглежда страхотно,трябва да го посетим.
Виж целия пост
# 8
Masissa, благодаря!
Виж целия пост
# 9
Здравейте!
Ако някой занае какви групи има, кога и колко струва плуването в басейнът на болница
Св. София, моля да сподели.
Благодаря!
Виж целия пост
# 10
Maissa благодаря и аз! Какви са впечатленията ти за чистотата на басейна? Мирише ли на хлор?Колко големи са дечицата и как ти се стурва учителя?Благодаря предварително.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия