Цени на жилища Варна, Виница

  • 1 304
  • 16
интересува ме дали някои от вас скоро са се сдобили с жилище срещу ипотека в кв, Виница във Варна, може ли да ме ориентирате в цените, защото получавам много разностранна информация, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Заповядай
Виж целия пост
# 2
благодаря за линка, интересува ме конкретно цената от оценители които банката изпраща на квадрат Peace
Виж целия пост
# 3
Виница и Аспарухово по мои наблюдения са с най-ниска цена на квадратен метър  Peace
Виж целия пост
# 4
Мога да ти отговоря за Възраждане-700евро/м2,пред А16 по БДС.Това е оценка от декември. А Виница е малко по ниско-може би 600-650евро.Но зависи също и от изложение,степен на изграждане и др. Повечето банки работят с Палад,Явлена и Адрес. Най-добре питай брокерите там.
Виж целия пост
# 5
Мога да ти отговоря за Възраждане-700евро/м2,пред А16 по БДС.Това е оценка от декември. А Виница е малко по ниско-може би 600-650евро.Но зависи също и от изложение,степен на изграждане и др. Повечето банки работят с Палад,Явлена и Адрес. Най-добре питай брокерите там.


много ви благодаря, въпроса е Цветния или Виница, в цветния явно са по- скъпи Peace
Виж целия пост
# 6
Бих казала доста по-скъпи !
Виж целия пост
# 7
Имах предвид, че като ценови нива Виница и Възраждане са били винаги горе долу на едно положение.Сега Възраждане е малко по-скъпо,но са сравними. Ако ще купуваш -Виница в момента е добре най-вече заради това ,че има доста предложения с А14 на сносни цени. За другите квартали - почти всичко което се предлага е още на дупка,а цените са като за готово.
Виж целия пост
# 8
ма ние неможем да решим на центъра или в кварталите и се сетих да питам, предлагат ни и в цветния и във виница на едни и същи цени, на зелено, интересува ме като дойде време з аипотека, къде оценяват по- високо, да не е да се договорим на едни пари със строителя, а банката и 1/3 да не даде...
Виж целия пост
# 9
Риск винаги има,но ако се договорите сега,като дойде време за ипотека,цените /и оценките/най-вероятно ще са се вдигнали. Но нали ти казвам-най-добра информация могат да ти дадат само самите оценители-за всеки апартамент е различно.
Виж целия пост
# 10
Ако си следвам моята логика, трябва в Цветния да се оценят на по-голяма стойност в сравнение с тези във Виница .
Виж целия пост
# 11
Аз живея във Виница от 15 години и съвсем доскоро бих ти я препоръчала.....но вече не. Шумът, мръсотията и пренаселеността стигнаха и дотам. Затова си вземете в града - поне всичко ще ти е близко.
Виж целия пост
# 12
Рали,и аз живея вьв Виница и сега пак бих я препорь4ала.Кьде е по тихо newsm784айка,Левски,кварталите пьлни с блокове newsm78 или там е по малко населено-в осем етажните блокове,с по три апартамента на етаж,с по 4-5 4овека в апартамент. Мисля,4е Виница остана един от най-добрите квартали за живеене вьв Варна,затова и цените на имотите така ско4иха
Виж целия пост
# 13
Рали,и аз живея вьв Виница и сега пак бих я препорь4ала.Кьде е по тихо newsm784айка,Левски,кварталите пьлни с блокове newsm78 или там е по малко населено-в осем етажните блокове,с по три апартамента на етаж,с по 4-5 4овека в апартамент. Мисля,4е Виница остана един от най-добрите квартали за живеене вьв Варна,затова и цените на имотите така ско4иха

Аз имам представа каква беше Виница до преди 10-12 г. и по тази причина сега ми се струва твърде населена и шумна. Друго си е в града.
Виж целия пост
# 14
виница е пълна отврат. Там са се събрали някакви невероятни диваци и минавайки прз квартала все едно отивам на друга планета. Не може да се сравнява с никой квартал от Варна - много е зле. По-добре е в Цветния, а най-добре - в къщичка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия