Azteca ceramica или одисеята с плочките

  • 838
  • 2
Здравете на всички. Досега не съм писала, но ето дойде и моят ред. Та става дума за плочките за баня отново. При целия избор на такива ние се спряхме на испански на фирма Ацтека Керамика. Знам, че има много тези за банята, но за тези плочки нищо не намерих. Дотук добре, но се оказа,че поне в София ги предлагат едва на 1-2 места и то няма в наличност, а трябва да ги поръчаш и да чакаш 45 дни. Та въпросът ми е някои знае ли ги тези  плочки, поръчвал ли е и въобще всякакви отзиви са добре дошли и благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Прояви търпение,

не само на тази марка, нямат в наличност, ние чакахме също толко за 3 големи декоративни плочки (фризови май се водеха)  ooooh! В магазина имаше 8 Shocked, които не стигаха за проекта с декоративната стена.

Обиколихме магазините, които ги дистрибутираха и купувахме колкото имаха в наличност  ooooh!

Виж целия пост
# 2
Здравей! Прочетох поста ти за Аzreca ceramica - много отдавна е било, но сега го прочетох, а съм на вълна плочки. Харесах днес едни такива - много ми харесаха  -ужасно много - в магазина на Симеоновско шосе - на Roca.

Исках да те питам в крайна сметка успя ли да си намериш това което търсеше . Аз ще звъня в понеделник да питам дали имат в наличност от тях. Много ми допадат. Синьо, бежово и кафяво, стъклени фризове, страшно елегантни са. Така се влюбих че други не ми се търсят. Ще съм ти много благодарна да споделиш как приключи твоето преживяване с тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия