Петъчни рекорди

  • 3 306
  • 78

Анкета

Колко време сте издържали без секс? (между връзки или по принцип)

Опции:


Колко време сте издържали без секс? (между връзки или по принцип)
В смисъл - по собствено желание или стечение на обстоятелствата, но не да речем, ако мъжът ви замине в тригодишна командировка и забрави да ви даде ключа от железния пояс.
Защо?
Трудно ли беше или просто си се свиква?
А следващият секс беше ли неловък, или е като с карането на колело?

(п.с. 'хей ръчички' за секс не го броим)
Виж целия пост
# 1
Моряшките жени могат да напишат книга върху тази тема.
Виж целия пост
# 2
Отговорих на посоки. Не мога да си спомня.
Виж целия пост
# 3
Гласувах. Следващият секс беше кратък  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
6-8, някакъв период от моите депресии, не изпитвах нужда. Мисля че първият секс след това беше набързо и необвързващо- любимият ми.
 Не мисля че е като с колелото, по-хубаво е - не търсиш педалите и гледаш да свършиш бързо с обиколката.
Виж целия пост
# 5
Много съм издържала. По собствено желание. Не исках още една осакатяваща връзка.
Следващият секс не беше неловък, защото си бях почистила паяжината предварително. Благодаря!
Виж целия пост
# 6
Не го очаквах от тебе! Това вече сме го обсъждали Laughing
Виж целия пост
# 7
Хехе! И повече от година се е случвало. Истината е, че колкото повече време минава, толкова по-лесно се свиква. Много по-гадно е два-три дена без секс при положение, че преди това си го правил страстно по два пъти на ден. Wink
Като с колелото е, `псолютно!
Виж целия пост
# 8
Една година - от момента на установяването на бременността до психическата ми готовност след това.
Честен кръст, не са ми липсвали чисто физическите усещания.
Първият секс след раждането беше просто нелеп.
Виж целия пост
# 9
Не го очаквах от тебе! Това вече сме го обсъждали Laughing
Знам бе Simple Smile Ама мина време, викам да преговорим.
Виж целия пост
# 10
Издържала съм над година, но тогава бях млада и незнаех какво изпускам. Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
8 - 10 месеца, между две връзки. Толкова разбита бях емоционално, че до никакъв секс не ми беше. Първата седмица е най-трудно, след това можеш да откараш така до края на живота си. И не е като карането на колело, или просто аз съм късопаметна  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Изобщо не е като карането на колело.
Виж целия пост
# 13
Всъщност, не съм карала колело от 23 години, така че може и да е, де да знам  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Много зависи на какво колело ще попаднеш следващия път. Може да е балканче, но може и  да е BMX с всички екстри за акробатични изпълнения.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия