хламиди

  • 699
  • 2
здравейте,ходих на гинеколог и след крувни изследвания и вагинален секрет ми откриха наличие на хламиди.ходих при позната лекарка,от която съм разочарована.гледа само как да ми вземе парите,нищо не ми обясни.притупа ме набързо,каза че имам малка киста и на втория преглед,когато трябваше да ми разчете резултатите дори беше забравила,че имам час.в краина сметка ми написа една рецепта за хап4ета Azitrox,за които в аптеката ми обясниха,че са 2 вида.пак звънях на докторката да се уточни.аптекарката ми каза,че ми е изписала ударно лечение от 10 дни,което било множко.притеснявам се,за6тото съм на 26години,не съм раждала,а знам,4е неизлекуваните хламиди могат да причинят стерилитет при жените.
някой може ли да ми каже лекувал ли се е от хламиди и с какви лекарства и по каква схема,колко време след изпиването на последното хапче трябва да отида пак на контролен преглед.чета по форумите,че на някои са им изписвали само по 3-4-5 хапчета,а на мен защо такава ударна доза ми дадоха не знам,при положение,4е показателите ми не са толкова трагични
Виж целия пост
# 1
Ами иди на др лекар щом имаш толкова вароси и не си доволна от тази.Само това мога да ти кажа.Незнам нищо за тия хламиди нямала сам и дано да нямам ама сам чувала че не е хич лесно лечението.Затова моя савет е да потарсиш специалист.
Виж целия пост
# 2
Серологичния тест за хламидии не е толкова точен. Най-добре е да отидеш при друг гинеколог/за твое успокоение/, да ти вземе секрет, който да го занесеш в лаборатория за генетична диагностика на хламидиални инфекции. Там резултатът е категоричен. Азитроксът е правилен избор за лечение. За полово-предавани болести/каквато е хламидиалната инф/ обикновено се изпиват 2 или 3 таблатки от 500мг -по една на ден. Успех с лечението Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия