Как се грижите за краката си?

  • 766
  • 6
Как си поддържате добрия вид на краката?Слагате ли пудри,кремове,спрейове.... аз почти ходя само с маратонки и краката много ми се спарват... дали е от маратонките или от изкуствените чорапи...вие как се справяте (ако имате такъв проблем разбира се)  Simple Smile  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Крем, понякога зехтин, кожата става много мекичка  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Водя ги на разходка всеки ден Peace
Виж целия пост
# 3
Как си поддържате добрия вид на краката?Слагате ли пудри,кремове,спрейове.... аз почти ходя само с маратонки и краката много ми се спарват... дали е от маратонките или от изкуствените чорапи...вие как се справяте (ако имате такъв проблем разбира се)  Simple Smile  Embarassed

нормално е да се спарват - изкуствените материи правят парников ефект. В къщи или през свободното си време съм с памучни чорапи, на работа или на специални събития, където няма начин да не съм с чорапи/чорапогащник се опитвам да компенсирам с обувки от естествена кожа не само отвън, но и отвътре. Всъщност нямам нищо, не само обувки, но и отворени сандали, боти и ботуши, които да са отвътре с изкуствено. Подбирам и купувам много старателно тези си аксесоари именно заради кожата на краката и нейното здраве.  Маратонки нося само и единствено часовете, в които спортувам като след това старателно си измивам със сапун краката. Ходя веднъж в месеца на педикюр, всяка вечер след измиване си слагам крем за крака.
Виж целия пост
# 4
Никога не съм ходила на педикюр, а толкова много искам...но някак си не мога да си представя да ми пипат крака...не знам...до нагласа е явно... Blush
иначе и аз ги мажа с крем, след баня  Peace
Виж целия пост
# 5
Грижа се за крачетата си, правя си педикюр в домашни условия, доколкото мога, не претендирам за професионална грижа. Simple Smile/нямам доверие за дезинфекция и чистота в салоните/. Обувки само от естествена кожа, маратонки не нося, от време на време гуменки, но много рядко.
Виж целия пост
# 6
Как си поддържате добрия вид на краката?Слагате ли пудри,кремове,спрейове.... аз почти ходя само с маратонки и краката много ми се спарват... дали е от маратонките или от изкуствените чорапи...вие как се справяте (ако имате такъв проблем разбира се)  Simple Smile  Embarassed
За да не се спарват краката -задължително памучни или вълнени чорапи,никакви изкуствени.Щом ходиш с маратонки можеш да си подбираш чорапите.А ако може и маратонките да не са от изкуствена кожа.В противен случай можеш да си навлечеш гъбични заболявания на краката.Спазвай добра хигиена и това е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия