Всяка нощ го преобличам опишкан

  • 2 056
  • 33
Всяка нощ го преобличам,защото се опикава. Много пишка,памперса пропуска,защото спи по корем и така....Дали трябва да му спра млякото преди сън или какво??????
Виж целия пост
# 1
Спането по корем изобщо не е показател да пропуска памперсът. И синът ми спи по корем, върти се, мята се, но никога не се буди мокър, а пие и сока, мляко и вода много вечер, както и си става и нощем си пие сам пак. Не му спирай млякото  Peace Смени памперсите и номерът, ако се налага  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Е , млякото си е мляко - нека да си го пие детето , не го лишавай от него . Просто пробвай с по - голям размер памперси и давай млякото не непосредствено преди лягане .
Виж целия пост
# 3
давай млякото не непосредствено преди лягане .

Синът ми е точно на 2г и 6 месеца, пие много течности, пишка си вече като голямо дете, но памперсът не пропсука. Няма нужда от съобразяване кога точно си пие млякото. Проблемът е в пелените определено  Peace
Виж целия пост
# 4
И при нас е така Блонди - Мартин пие много течности вечер , ама наистина много  Laughing Не е имало фал с памперсите... аз затова и казах да не го лишава от млякото
Виж целия пост
# 5
Имахме такъв период и ние,та и сега се случва понякога.Забелязвам,че пиша по един път през ноща и сутринта ако закъснея с изпишкването и памперса прелива.Ползвам памперси на Памперс-6,мисля че са най-големите.Ами,че като пиша сутрин в гърнето той го напълва до половината.Мисля,че от количеството е проблема.За кратко време голямо количество,и веднъж ако е пишано в памперса и ето ти.....мокър до ушите.Поне при нас е така.
Виж целия пост
# 6
Памперсите по принцип са до 25кг. Майка ми все не вярва и твърди, че те са за болни деца  Crazy Да, ама не  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Сменяш или размера, или марката.
Виж целия пост
# 8
Сменяш или размера, или марката.

   Peace Именно.
Виж целия пост
# 9
И ние сме така - почти всяка нощ към 3-4 ч го преобличам, после в 8 като стане пак е мокър. Смея да твърдя, че съм пробвала почти всички марки памперси на пазара и номера сменях, но там проблемът е, че моят юнак си е клющав особено на крака и ръце, и големите номера му пропускат на краченцата. При нас на този етап разрешение няма, преобличам си го. Не мога да му спра течностите, защото само това го успокоява при никненето на зъбите.
Виж целия пост
# 10
юнак си е клющав особено на крака и ръце, и големите номера му пропускат на краченцата.

Моят също, има бузки, но крачетата са му като две клечици.  Crazy Не му пропускат все пак памперсите  Thinking

виж му ги тук  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Ползвам 6-ца на Памперс и Канбебе. Иван е едър, а това е последният номер Sad.Какво мога да направя?
Виж целия пост
# 12
гледам че всички те съветват да не спираш млякото вечер но аз ще ти кажа точно обратното продължава да се напикава точно от него не е нужно да му спираш млякото по принцип нека си го пие или яде с лъжичка но да не е вечер преди лягане давай му през деня или примерно след вечеря но два три часа преди да легне да спи споделям ти това от личен опит и с двете ми деца да не говорим че никак не е добре за зъбите на детето да изпие шише с мляко и да легне това е моят съвет а ти постъпи както решиш поздрави и успех
Виж целия пост
# 13
и ние се от много пишкашките , сменила съм всички марки памперси  и няма оправия  ooooh!
Виж целия пост
# 14
Абсолютно подкрепям Деизи 70. Наскоро четох в една книга за отглеждане на децата, че млякото преди сън е вредно за зъбките, пълни коремчето на детето и.....съответно пишка повече. До преди два месеца правех точно така, давах млякото на бебка точно преди сън, вече след като съм и измила зъбите. Сутрин винаги беше с пълен памперс, но не мокра по дрешките. След като прочетох статията веднага спрях вечерното мляко. Давам и го сутрин преди закуска, тя си го пие сама от шишето на крак. Памперса и определено е с едно пишкане вътре или хич. Веднага забелязах разликата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия