С какви препарати чистите в бебешката стая???

  • 7 364
  • 56
Здравейте!Много ви моля да ми помогнете  Grinning!С какво чистите в стаята на бебчето?Аз скоро ще раждам  съм малко невежа, а на свекито със старите парцалчета и студената вода доверие нямам.Решила съм да си купя ей тази джаджа - H2O Стийм Моп, защото не са нужни препарати защото работи на пара, която не само разтваря мръсотията, но и дезинфекцира повърхностите със своите 120°,ама още не съм сигурна newsm78....Затова моля да ме посъветвате.А може да ми пишете с какво перете дрешките на бебо.Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 1
Като беше бебе чистех само с вода и парцал, прах бършех също само с влажен парцал. Всеки ден така.
Перях с бебешки прах Тео.
Виж целия пост
# 2
Няма нужда от дезинфекции, само прах да няма и /никакви белини./
Виж целия пост
# 3
Аз си взех спрей на Чико за дезинфекция на твърди повърхности /мебели, посложки за повиване, ванички, играчки/, но още не съм го пробвала...А за пода - мисля да си го мия, както обикновено - с вода и малко препарат...За праха - ще си забърсвам, но да няма изобщо прах ми се струва невъзможно  newsm78
Виж целия пост
# 4
Вода и парцал.От миризмата на препаратите на мен ми става лошо,а какво остава за бебо.Така да към 6 месец.После си позволих да слагам по малко,но съвсем малко препарат.
За прането-Сано Максима,много съм доволна.Без омекотител.
Виж целия пост
# 5
Вода и парцал Peace
Я покажи тази джаджа -  H2O Стийм Моп newsm78
Виж целия пост
# 6
Вода и парцал  Peace.От скоро вече си ползвам и препарати.Но задължително проветрявам преди да влезе малкия. clean clean
Пера с Тео бебе. Честно казано ако се бях сетила за Стиийм моп преди 10 месеца бих предпочела него.
Виж целия пост
# 7
Топла вода и парцал. От време на време чистех и с Фрош. За дрешките и до сега използвам Сано, Теото ми мирише неприятно.
Виж целия пост
# 8
С каквото навсякъде. Прахосмукачка и Медикс за под. Проветрявах хубаво без детето в стаята да се измирише и готово.
Виж целия пост
# 9
Чистя с Фрош за всякакви повърхности, марката е известна с това, че нещата й са без фосфати и като цяло са повече био  Peace Засега всичко с бебчо е ок. Имаха и един препарат за пране, ама нещо зачезна, не се търсел. Затова сега пера със Сано, обаче много силно мирише, та незнам доколко е ок?! Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
Не използвам препарати в нейната стая, а от Стийм мопа не съм доволна. Оставя прекалено мокро, не знам лятото може и да съхне по-бързо, но сега вървя с парцала после да подсушавам, защото ако изсъхва ей така става на петна целият под. И вместо да ме улеснява сега двойна работа, хич не съм доволна Crossing Arms ама си мълча, че мъжо ще ме буха с него по главата Laughing

 А прах използвам Персил Сензитив и съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 11
Аз чистех и все още чистя с Пронто,а за прахта забърсвах със парцал и  препарат за  мебели .Но чистя когато малката я няма.А прах за пране на Тео бебе,а сега Израелския Sano Maxima,много е хубав.
Виж целия пост
# 12
Не съм чистила с никакви препарати.Само с гореща вода и парцал.
Перях дрешките само с обикновен сапун, а в последствие с прах за пране за детски дрехи(без омекотители и тем подобни)
Виж целия пост
# 13
Ами стаята на бебо е и наша стая, т.е. трима души живеем на едно място...чистя с препарати-отделно за мебели, отделно за под, отделно за килим Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
С PRONTO за пода и мебелите-естествено бебето не е било в стаята Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия