мнение за тромбофилия

  • 1 643
  • 7
           

Изратиха ми резултатите от Плевен .На трите изсл. пише -  хомозиготен носител по нормален алел. .Само на четвъртото изследване пише -хомозиготен носител на Хаплотип А1/ за изследване на генетичен вариант в гена на тромбоцитен гликопротеин -носителство на хаплотипА2/.Нормални ли са ?
Виж целия пост
# 1
Цитат
хомозиготен носител по нормален алел

това е нормално.

За второто не съм много сигурна, но мисля, че и то е наред.  newsm78
Виж целия пост
# 2
можеш да питаш доц.конова по мейл- тя ще ти отговори сигурно. много е внимателна и мила.
Виж целия пост
# 3
Кали аз днес си взех моето изследване за тромбофилия, което правих в Плевен и най-отдоло пише: интерпретация на резултата: няма изменения в изследваните генетични фактори свързани с предразположения към тромбофилични състояния.
Виж там какво пише.  Можеш да попиташ и Доц. Конова, както те е посъветвала Илиана.
Виж целия пост
# 4
Най-добре е да го обсъдиш с д-р Конова. Laughing
Виж целия пост
# 5
И на мен доц.Конова пише ,че няма изменения за тромбофилия. Имам 17% НК клетки и тя ми изписа интралипид.Смятам да й се обадя при тези комплексни изследвания,трябва ли да отида в Плевен или да си направя в Пловдив интралипида. От всичките изследвания за сега само НК клетките са доста .Дали на това може да се дължи миседа? От всичко прочетено от мен и на база изследванията без да съм лекар смятам ,че проблема ми е в  прогестерона и при бременността ми е трябвало да е по голямо количеството на приемания от мен утрогестан .При първо забременяване с + тест ми дойде след 5дни ,а при второто -мисед .Моя лекар ,който ме наблюдаваше не дава да правя изследвания,ама аз за по сигурно взех та направих сумати .А Даскалов сега иска и цветна снимка ,но от други лекари разбрах, че нарочно препоръчва купища изследвания за пари и става един омагьосан кръг.Няма да ходя вече при него .Ще оставя за сега нещата така и дано да е  с успешен край.Сега пия дуфастон след ову. Март ще влея интралипида и ще се моля за успех.
Виж целия пост
# 6
Много правилно Кали. И на мен ми казаха, че не трябвало да пускам имунологични, но аз ги пуснах и също открих НК 14%. аз също имам 2 спонтанни, но не са мисед. що се отнася за цветната снимка и на мен ми казаха след абортите да направя тест за проходимост. А за НК клетките доц.Конова ми обясни, че могат да са причина за аборт. доколкото четох това са клетки убийци, нормално ролята им е да се преборват с тумори и други неща, които вредят на организма, но по някакъв начин поради автоимунен дефект или как да го нарека, те се заблуждават и приемат чуждите гени на мъжа, които бебето носи, за ВРЕДИТЕЛ и го атакуват. СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ЩЕ УСПЕЕМ!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 7
Има момичета забременели в висок процент НК клетки, понякога не е определящ процента на клетките, а тяхната активност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия