препоръчайте ми гинеколог

  • 5 946
  • 10
Момичета,
имам проблеми с щитовидната жлеза, Хашимото в момента нормална функция на жлезата. Но пък оттам и прогестеронов дефицит, Нередовен менструален цикъл а в момента и липсваща менструация.
Моля, ви аз съм от град Варна,
препоръчайте ми добър АГ специалист от град Варна по възможност с точни координати, тъй като явно имам проблем със забременяването. Т.с търся добър репродуктивен гинеколог.
Виж целия пост
# 1
Не мога да ти препоръчам лекар, zаЩото не съм от Варна, но мисля, че освен гинеколог ти трябва и много добър ендокринолог.
Виж целия пост
# 2
Пиши на лични на dushka - мисля, че тя има подобни проблеми и може да те насочи към лекар.
Виж целия пост
# 3
Съгласна съм, че ще имаш нужда и от ендокринолог. Бих ти препоръчала доц. Алахвердян от медицински център Варна. ул."Брегалница"1, телефон 681330 Simple Smile Успех. Там има и гинеколози Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Трябва ендокринолог да ти коригира хормоните на щитовидната жлеза.
Виж целия пост
# 5
Момичета,
щом искам от вас гинеколог ,значи имам нужда от такъв. Консултирала съм се вече с ендокринолог, все пак, благодаря за препоръките Ви, но това, вече съм го направила, сега съм на друг етап.
Моля за координати на добър гинеколог от Варна, препоръчайте ми!!!
Виж целия пост
# 6
Ами значи ендокринологът ти не струва, защото липса на менструация на хормонална основа се коригира от ендокринолог.
Един добър ендокринолог може да ти коригира хормоните и менструацията ще се нормализира.
Виж целия пост
# 7
Цветинка Петкова - Ул. Битоля 1. За етажа не съм сигурна, но има много табели. Там обаче се минава много трудно, няма часове и единсвтения вариант е да отидеш да чакаш и да те сместят през деня.
Капка Атанасова - Майчин дом, ул.Мир 1
Антоанета Бочева - Мед. център Варна, ул.Брегалница 1
Интересно... само единици - дано не съм сгрешина нещо
Виж целия пост
# 8
desdemona, добрите специалисти по стерилитет във Варна за съжаление се броят на пръстите на едната ръка. Аз бих ти препоръчала доц. Маркова от Майчин Дом - Варна и д-р Александров от АГ- Варна. Д-р Александров приема в Медицински център Кисьови, който се намира срещу ОМВ на ж.п. гара. Добри отзиви започват да се чуват все по-често и за д-р Козовски и д-р Ковачев от АГ Варна.
Д-р Петинка Цветкова вероятно е добър гинеколог, но не е репродуктивен такъв, д-р Капка Атанасова също. За д-р Антоанета Бочева чувам за пръв път.
Виж целия пост
# 9
desdemona,
Д-р Петинка Цветкова вероятно е добър гинеколог, но не е репродуктивен такъв, д-р Капка Атанасова също. За д-р Антоанета Бочева чувам за пръв път.


Мога напълно да се съглася с теб. Все пак нямам чак такъв опит. Аз препоръчах добър гинеколог, но не помислих за това, за което го е направила Скарлет - да е репродуктивен.  smile3502
Виж целия пост
# 10
prepori4vam to4no takiv lekar ,d-r.meral mutalib ,,spetsialist po aku6erstvo,ginekologiya ireproduktivna medisina.raboti v meditsinski sentir na ul .bregalnitsa ,,1,,dogovor sis zdravna kasa
desdemona,
Д-р Петинка Цветкова вероятно е добър гинеколог, но не е репродуктивен такъв, д-р Капка Атанасова също. За д-р Антоанета Бочева чувам за пръв път.


Мога напълно да се съглася с теб. Все пак нямам чак такъв опит. Аз препоръчах добър гинеколог, но не помислих за това, за което го е направила Скарлет - да е репродуктивен.  smile3502
   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия