Най-добрите нови модели на детски колички от 2008

  • 2 196
  • 8
Предлагам да почнем конструктивна дискусия Simple Smile. Обсъждайки най добрите модели на детски колички появили се през 2008 година. Като всеки се изказва относно качествата на количките. Техните предимства и недостатъци. Разбира се от личен опит и наблюдения .
Виж целия пост
# 1
обърка се
това го пусни във формите на ГОЛФ
по скоро тук да видим най-добрия десен
 Joy
Виж целия пост
# 2
Ами ние хубаво ще си дискутираме тук за количките / майките винаги намираме време за това  Laughing /.
Но не и на база личен опит за модели, появили се през 2008г. Дори някоя мама да си е купила количка супер нов модел 2008, тя евентуално ще е ползвана месец - два най - много, което за установяване на някои качества на количката, си е много малко време.
Виж целия пост
# 3
Ами ние хубаво ще си дискутираме тук за количките / майките винаги намираме време за това  Laughing /.
Но не и на база личен опит за модели, появили се през 2008г. Дори някоя мама да си е купила количка супер нов модел 2008, тя евентуално ще е ползвана месец - два най - много, което за установяване на някои качества на количката, си е много малко време.

Абсолютно  Peace Може да си говорим само от снимки или най-много от бутане и разглеждане в някой магазин  Sunglasses
Виж целия пост
# 4
И аз искам да разбера, защото ми предстои покупка
Кои са нещата които трябва да избирам
Виж целия пост
# 5
обърка се
това го пусни във формите на ГОЛФ
по скоро тук да видим най-добрия десен
 Joy
при мен това беше водещо и след 3 години още съм доволна от покупката.
Обмислях, гледа, избирах... пак отначало... и накрая купих заради цвета най-прекрасната количка.
Виж целия пост
# 6
обърка се
това го пусни във формите на ГОЛФ
по скоро тук да видим най-добрия десен
 Joy
при мен това беше водещо и след 3 години още съм доволна от покупката.
Обмислях, гледа, избирах... пак отначало... и накрая купих заради цвета най-прекрасната количка.


И коя е тя, ако не е тайна  Grinning
Виж целия пост
# 7

Добре нека кажем тогава какво трябва да представлява една хубава количка. И разбира се колко трябва да струва . Какво задължително трябва да има като аксесоари.
Виж целия пост
# 8
veselina_s_p, не е тайна, но не се произвежда/внася вече - Chicco Pick Up
Ето един от вариантите: http://www.tulli.hu/images/largepic/prod_image_419.jpg
Хайде и малко суперлативи:
ЛЕКА(подобието й, Лола на Чиполино, е +6 кг), удоба за носене (има дръжки за целта), сравнително големи, маневрени гуми (бутам с 1 ръка мога да я свалям/вдигам и по стълби без да я нося), широка (малкия и по диагонал е спял вътре, до 1,5 спеше там), огромен кош (имам нужа да го разтоварвам понякога т.к. се престаравам с покупките), няма нужа от допълнителен чадър, т.к. конструкцията на гюрука е идеална. Въпреки тъмния цвят (индигова е), не сме имали проблем лятото. Балгодарение на всиките тези плюсове не успях да си харесам лятна количка.
За мен има само 2 минуса: не става на чадър и бебето не гледа към теб(решимо е, т.к.  гюрука отзад целия се откопчава, но не ми се е налагало) а и още нещо ноето е страхотно при Бъз-а, навсякъде където плата се закрепя за металната конструкция е с ципове, и може да переш в пералня. Докато това Чико прането само на чувала за кра и дюшечето в пералян другото в банята с душа.
И всико това го установих пост фактум. За мен бе решаващ цвета.

За новите колички не мога да дам съвет, т.к. не можах да харесам нищо друго след моята (в магазин, в който я купих, продавачката като ме види - вече с 2ро бебе, много й се кефи, колко перфектно изглежда и съжалява че ги няма вече).

Основиния съвет към татко Н1 е да оставаи женаси да си избере тя количката: има интернет, да следи тук темите иами ефтинии скъпи моделе, после отива в магазина дооглежда пак чете и така. Ако има нужда ще пита и ще си хареса все нещо.
И за 2000 лв да вземе нещо може да има същите кусури като количка за 200 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия