дайте ми идея (за надомна работа)

  • 3 774
  • 14
може ли някоя от вас да ми даде идея за някаква надомна работа,която да се извършва от компютъра,например-занимава ми се с нещо от вкъщи,докато съм по майчинство
Виж целия пост
# 1
и на мен ми се иска нещо такова.записвам се да  следя темата Peace
Виж целия пост
# 2
Зависи от това какво конкретно можеш да правиш и дали за такава услуга има търсене. 'Нещо, което да правя на компютър' е много общо понятие.
По време на майчинството си аз например правих чертежи за една проектантска фирма.
Виж целия пост
# 3
Ами какви умения имаш?
Виж целия пост
# 4
Много е трудно да съчетаеш работата с отглеждането не дете . Ще си непрекъснато изморена и капнала , защото сега имаш семейни задължения , към които искаш да си прибавиш нови . Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 5
Много е трудно да съчетаеш работата с отглеждането не дете . Ще си непрекъснато изморена и капнала , защото сега имаш семейни задължения , към които искаш да си прибавиш нови . Peace Peace Peace

Ееее не е чак така.
Виж целия пост
# 6
Например да редактираш и/или превеждаш някакви текстове, ако имаш хуманитарно образование. Да обработваш данни, ако имаш контакт с някоя социологическа агенция.

Аз лично се занимавам с предпечатна подготовка и дизайн, но това правех и преди да забременея. Преди раждането много внимателно си организирах нещата, наличните компютри и всичко, необходимо ми за работата. И пак не ми е много лесно в момента.

Общо взето, ако не си работила нещо на компютър преди, не вярвам, че ще си намериш сега. Дори горните две заетости, които съм написала, не се въргалят по улицата - все някой ги работи вече, а и заплащането и за двете не е голямо.

Освен всичко друго - човек трябва да спазва срокове, а това с малко бебе не винаги е възможно.
Виж целия пост
# 7
това не е лоша идея,ама пък не може и всеки ден навън през лятото.....
Виж целия пост
# 8
И имайте предвид ,че докато бебоците са малки ще имате мноо повече свободно време за работа. Колкото повече растата децата толкова повече веме ще изискват.

Аз работя с Фотошоп и не е проблем,че сьм от вкьщи,но сьм го работила много преди това.
Виж целия пост
# 9
Например да редактираш и/или превеждаш някакви текстове, ако имаш хуманитарно образование. Да обработваш данни, ако имаш контакт с някоя социологическа агенция.
... а и заплащането и за двете не е голямо.
Освен всичко друго - човек трябва да спазва срокове, а това с малко бебе не винаги е възможно.
Подкрепям.  Peace
Виж целия пост
# 10
bilkata, колежки сме.  Peace
Записвам се и аз за тази тема.
Виж целия пост
# 11
Преводи можеш да правиш.
Да пишеш статии за вестници и списания.
Има някакви фирми, които плащат за да им се набират документи на компютър, но дават много малко пари и като за почасова работа излиза много малко като сума накрая.
Виж целия пост
# 12
записвам се да следя темата
Виж целия пост
# 13
С търсачката излизат поне седем теми.

Надомна работа
Надомна работа
Надомна работа
Надомна работа
надомна работа
помогнете за тая пуста надомна работа през интернет
Спешно надомна работа
Виж целия пост
# 14
"Работата на компютър" е квалифициран труд. Всеки може просто да щрака, но ако имаш необходимите познания обикновено си донесъл сам работата вкъщи. Всяка фирма има владеещи английски език служители за ежедневните си нужди. По-тежките преводи се правят от специалисти, а случая май не е такъв. Същото важи и за предпечат, счетоводство и т.н.

По-добре употреби времето да се образоваш, за да имаш после възможност за допълнителна работа. Сега едва ли може да откриеш нещо доходно без квалификация.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия