ниска плацента

  • 658
  • 4
Добро утро на всички Ви във форума преди два дни като ходих на ЗД доктора ми каза , че имам ниска плацента, на което се учудих защото съм нямала никакви прокървявания до сега или пък контракции свързани с това.Вече съм в 30 г.с  имали някакъв шанс да си иде на мястото до края на бременността ми термена ми е края на април началота на май.
Виж целия пост
# 1
Много малък е този шанс и ако се издигне няма да е кой знае колко.Само се пази повече,никакво тежко няма да  носиш или вдигаш,по-малко ходене,повече в леглото(хубав повод съпругът  да ти поднася закуска в него Grinning ) ,избягвай да правиш неща които биха довели до контракции(ако мажеш корема с нещо против стрии,го прави много внимателно,без натискане и по на бързо),секс-абсолютно не ,избягвай  колкото можеш,да се возиш в какъвто и да е транспорт!ако усетиш остра болка ,кървене или и 2те-тичай на лекар! Не мисля,че има от какво да се притесняваш и  вярвам,ч всичко ще е наред до края на бременността  и раждането!  Hug Успех Peace
Виж целия пост
# 2
Заради съмнение за ниска плацента наблюдаващата обмисляше да ме пише секцио по медицински причини. Плацентата беше до главичката на бебо и ако слезне още по-надолу и застане пред главичката няма да мога да родя нормално. Попитах каква е вероятността да се вдигне, а тя каза да не се надявам.. по-скоро ще се смъкне. Така или иначе си остана на място, но не успях да родя нормално и ми направиха спешно секцио.

Просто трябва много да се пазиш последните седмици за да добуташ до финала. Успех  Praynig
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря за отговорите надявам се да мине всичко ок все пак ще си мисля позитивно а за раждането също дано да си стане по естествен начин.
Виж целия пост
# 4
При всяка възможност сядай и лежи повече! Не стой дълго време права! Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия