Внимание! Измами по телефона!

  • 4 873
  • 52
Здравейте момичета, реших тук да пусна тая информация, да не би някой да бъде ужилен. Преди малко ми се обади на домашния телефон някаква дама, говореше със странно променен глас - като от тия със специалните микрофони и се представи за служител на БТК. Телефона ни бил изтеглен от някаква томбола и сме спечелили 500 лв и телевизор Самсунг. Представете си - трябвало да се обадим обаче на някакъв мобилен телефон и да говорим с някой си господин Георгиев за повече подробности. До такава степен са изнагляли, че като ги попитах е добре, ама на сайта на БТК има ли я тая томбола, щото живеем в информационно общество и т.н. ми се отговори, че тоя господин щял да ми обясни всичко. Както се сещате - въобще нямам намерение да звъня на никакъв господин. В нета прочетох че като се обадиш на тоя телефон едно че навърташ минути безмислен разговор, а пък ти и искат да закупиш ваучер на Вивател на стойност 50 лв и да им издиктуваш номерата, поради някаква си причина и тогава ще си получиш наградата. Пиша тук, защото на "горещата линия" в БТК ми отговаря оператор да се обадя в работно време /като че ли проблеми могат да възникнат само в работно време!!!/ и нямах възможност да подам веднага сигнал - поне да си пуснат на сайта опровержение. Все пак използват тяхното име. Та затова реших веднага да пиша тук на вас - от опит зная че форумът е много посещаван и все ще знаят повече хора. Приятен ден.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Има сигурно 10 други такива теми!
Виж целия пост
# 2
Има сигурно 10 други такива теми!
Ами чети ги тях тогава! Аз само споделих какво ми се случи, за да не се случи и на друг. Не съм търсила оригиналност в темата Wink
Виж целия пост
# 3
ами явно ги е чела
Виж целия пост
# 4
Цитат

Като ги е чела защо пише в тази? Жената споделя, за да не изгори някой друг, освен това колко много теми се дублират.
Ми то затова е форум за да пишем.
Виж целия пост
# 5
И двеста да има, малко ще са, щом като още се връзват хора.
Виж целия пост
# 6
Цитат

Като ги е чела защо пише в тази? Жената споделя, за да не изгори някой друг, освен това колко много теми се дублират.
Ми то затова е форум за да пишем.
Дай на всяко позвъняване да си пускаме тема!!!
Виж целия пост
# 7
Цитат

Като ги е чела защо пише в тази? Жената споделя, за да не изгори някой друг, освен това колко много теми се дублират.
Ми то затова е форум за да пишем.
Дай на всяко позвъняване да си пускаме тема!!!

Дай на всяка изневяра тогава да пускаме тема, че в тоя форум като гледам всяка втора тема е изневяра и ревност  Joy
Виж целия пост
# 8
Цитат

Като ги е чела защо пише в тази? Жената споделя, за да не изгори някой друг, освен това колко много теми се дублират.
Ми то затова е форум за да пишем.
Дай на всяко позвъняване да си пускаме тема!!!
Мислех да не се намесвам, но не се стърпях. Какво й е на темата ми и откога някой определя колко и на какви теми да се пускат коментари тук. И аз съм срещала във форума типа "с какво поддържате интимната си хигиена", ама като не ми е интересна или пък не ми харесва - просто не я чета, а не правя хапливи коментари. Да не говорим пък за темите от типа "имам си любовник, какво да правя" ? Подбудите ми бяха съвсем други. В тоя хубав следобяд не бих искала да влизам в пререкания с когото и да било. На моя близка баща й се разболя непоправимо след измама с т.нар. "резервни части" та отново - не мисля че темата ми е излишна и че трябва да взимам разрешение от някого за публикуването й. Още веднъж приятен ден.
Виж целия пост
# 9
Цитат

Като ги е чела защо пише в тази? Жената споделя, за да не изгори някой друг, освен това колко много теми се дублират.
Ми то затова е форум за да пишем.
Дай на всяко позвъняване да си пускаме тема!!!
Мислех да не се намесвам, но не се стърпях. Какво й е на темата ми и откога някой определя колко и на какви теми да се пускат коментари тук. И аз съм срещала във форума типа "с какво поддържате интимната си хигиена", ама като не ми е интересна или пък не ми харесва - просто не я чета, а не правя хапливи коментари. Да не говорим пък за темите от типа "имам си любовник, какво да правя" ? Подбудите ми бяха съвсем други. В тоя хубав следобяд не бих искала да влизам в пререкания с когото и да било. На моя близка баща й се разболя непоправимо след измама с т.нар. "резервни части" та отново - не мисля че темата ми е излишна и че трябва да взимам разрешение от някого за публикуването й. Още веднъж приятен ден.
Извинявай ако съм те обидила. Не беше лично към теб!
Виж целия пост
# 10
Много изобретателни взеха да стават тия измамници,изобщо..нямам думи, за мен темата не е излишна Peace
Виж целия пост
# 11
Благодаря на авторката! За първи път чета за такава измама и ще го имам предвид. Нямам възможност да чета редовно форума и много  ми е полезно, когато макар и повтаряща се тема, за мен е нова информация.
Виж целия пост
# 12
Благодаря, че сподели.
Виж целия пост
# 13
Благодаря на авторката! За първи път чета за такава измама и ще го имам предвид...
А за първи път ли чуваш? Shocked
Аз досега слушах все разкази за катастрофи. Днес обаче чух и за същата, но с вариант Глобул, не БТК.
Страшно ме вбесяват тия гаври и злоупотреби с доверието и милосърдието на хората. И то търсят предимно пенсионери. Гадове #2gunfire
Виж целия пост
# 14
И на мен ми е обадиха по същата схема. Спечелила съм била награда, да съм пратила sms на еди кой си номер. Така се ядосах, събудиха малкия като звънна телефона.  Close #2gunfire
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия