Неспокойно бебе

  • 1 128
  • 2
Здравейте доктор Слънчева отново се обръщам към вас,тъй като вече незнам какво да правя.Дъщеря ми която е вече на 7 месеца е страшно неспокойно бебе от самото раждане.Първо педиатрите казваха че са колики мина 3 месеца ,но безпокойството продължава,постоянно иска в ръцете така се е лепнала за мен и майка ми че не ни пада оставим ли я да си играе сама издържа 10 мин.Водих я на поне 7 различни педиатри и казват че просто си е по нервно бебе.Тревожи ме и това че все още не стои сама седнала за дълго издържа секунди и пак започва да мрънка.Заспива само на ръце и то много трудно.Незнам вече какво да правя ,тя е на кърма основно, захранена е с всичко но хапва само по 70,80 грама друга храна и все още разчита само на гърда,биберон не хапва ни вода ни сок,едва успявам да и дам малко с лъжичка.Наддава по 400,500 на месец което педиатърката каза че е нормално,защото била много подвижна.Правиха изследвания на кръв и урина и казаха нищо тревожно няма.Зъби няма,не са надути и венците.Извинявайте за дългото обясненеие но съм много обезпокоена.Бихте ли ми дали мнението си дали наистина всичко това е нормално.Дали да пробвам да я уча да си стои и заспива сама с рев и колко време мога да оставям да си поплаква ако това въобще е решението. newsm78 newsm7Благодаря предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Може всичко да е до характер, но е добре да се консултирате с детски невролог, който може да Ви изпише евентуално някакви успокояващи медикаменти, които се дават при подобни случаи. Вашето дете не е единствено толкова неспокойно. мога да Ви дам тел. на д-р Галя Попова от Института по педиатрия- 0898622967.
Виж целия пост
# 2
Благодаря много доктор Слънчева  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия