Ако някой го интересува

  • 743
  • 4
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=180767
Виж целия пост
# 1
Здравей,малко некултурно,но защо ги продаваш.
Виж целия пост
# 2
щом я имаш обявата в Продавалника защо е необходимо да бъде и в този форум, мисля че е некоректно,....ако всеки поства в Продавалника обява и после в друг форум както ти си направила, ние ще останем без форум....

наистина не е коректно...
Виж целия пост
# 3
Здравей,малко некултурно,но защо ги продаваш.
Бях се запалила много по хомеопатията, исках да се уча, но след няколко неуспешни опити мисля да се придържам към алопатията.

наистина не е коректно...
това е нещо много специфично, не е чанта, дреха или парфюм, като 99% от нещата в продавалникар а и мисля, че хората които четат тук биха си спестили доста средства от обявата, има си модератори да преценят коректно ли е или не.


Виж целия пост
# 4
Здравей,малко некултурно,но защо ги продаваш.
Бях се запалила много по хомеопатията, исках да се уча, но след няколко неуспешни опити мисля да се придържам към алопатията.
извинявай, че се намесвам, но като гледам колко лекарства продаваш, имам усещането, че сте попаднали на боаронски хомеопат - пиене лекарства по схема... ако наистина си се запалила по хомеопатията, опитай да намериш класически хомеопат, който да ви определи точното и единствено за вас лекарство. тогава и резултатите ще са други Peace
успех, каквото и да решиш...  bouquet

това за некорекността не го разбрах изобщо... Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия