Спешно моля да споделите .Травма на главата .

  • 804
  • 3
Здравейте Мами.Пише ви мама на Анжели,днес си удари главичката на пода.Потече и много малко кръв от нослето.но аз се притесних тя е на 9 месеца и за първи път пада по лице.Ходихме до Пирогов,неврохерург я прегледа само с опипване на главичката и погледнаха да не е счупено нослето.Направихме и снимка на черепа,слава Богу здрав е.Вапроса ми е това достатъчно ли е като преглед,какво още може да се направи.Доверявате ли се на медиците  в Пирогов?Мислите ли че облъчването от снимките е толкова опасно?Притеснявм се защото сега няма как да разбера дали е добре,дали този удар може да ни донесе и други проблеми?Анжели е първо бебе на мама и мисля че е нормално да сам така притеснена.Моля споделете!
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай Hug, снимането на главата е задължително, направила си каквото трябва.
Ние същото го преживяхме, но беше на 11 месеца и по същия начин хидихме до Пирогов.
От сега нататък само това ще прави - ще пада, ще става и ще расте.
Юнак без рана не може Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
Когато дъщеря ми беше на 1 годинки и 2 месеца падна но нямаше време да реагира с ръцете и целия удар пое нослето.
Само за 15 минути стана двойно по  - голямо.
При посещение на лекар ни обясниха,че няма нужда от притеснение.
На тази възраст е все още хрущял и не може да се е счупило.
Виж целия пост
# 3
Да, доверявам се на специалистите от Пирогов. 1вото падане на Дияна беше на 5м. Слава богу всичко беше наред. Имаше само синина на челото.
Естествено и аз бях много притеснена тогава. Педиатърката по телефона ми каза "за твое успокоение отивайте в Пирогов".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия