За практиката да кръщават магазини и хотели на деца

  • 2 106
  • 35
Много често се случва родители да кръщават магазинче или хотелче на името на детето си.Не зная защо,ама винаги това ми се е струвало нелепо и не мога да разбрера защо точно.Днес дори видях малко хотелче наречено Ивелинка хаус.....Разбирам,че всеки родител обича детенцето си,но някак си ми е дори смешно.Интересно ми е какво мислите?
Виж целия пост
# 1
...Интересно ми е какво мислите?
Че на тази тема мястото й не е тук.
Виж целия пост
# 2
Здравей  Wink

Не намирам нищо лошо или смешно да кръстиш хотела или магазина си, или каквото там имаш на детето си. А даденият от теб пример ми е даже симпатичен.... Peace
Виж целия пост
# 3
Абе, по-добре магазини и хотели, отколкото агънца за колене...
В дадения пример смущава умалителното Ивелинка. Ако се бяха сетили, че това дете все някой ден ще порасне и ще стане Ивелина - нямаше да има никакъв проблем.  Laughing
Виж целия пост
# 4
То може така да си се казва, Сий:)
Баба ми се казваше Марийка и на стари години:)))

На мен не ми звучи смешно Мерцедес.
За вас, не знам.
Виж целия пост
# 5
Не го намирам за смешно. Имената на някои семейни фирми са комбинация от имената на членовете на семейството.
Виж целия пост
# 6
Аз знам и за една друга- началото на моето име, съчетано със средата на името на съпруга ми и края на името на дядото, който е помогнал за първоначалното зареждане / обзавеждане. Пък като екстра, на финала може да се кипри годината на откриване или някоя рождена на някой от съпрузите (по взаимно съгласие )  Sick
Виж целия пост
# 7
Не намирам нищо смешно или странно.
И темата няма нищо общо с "НАшите деца".
Виж целия пост
# 8
Да кръщават както си искат.
Аз примерно щях да си кръстя центъра Ламята Спаска, но се разубедих по няколко причини.
След проучвания Тон Бонбон поведе убедително
Мен ми е по-нелепо като започнат да лепят по календари, брошури и тн т снимки на децата си.
Да, за всяка майка нейното гардже е най-хубавото, но чак да го опъвам по билбордове, айде няма нужда.
Виж целия пост
# 9
Нищо странно не намирам в това Thinking
Виж целия пост
# 10
Не съм го правила, но не го намирам за смешно.
Виж целия пост
# 11
Аз кръстих фирмата на мъжа ми. На детето не бих нарекла хотел, но ако открия детска градина - защо не?!
Виж целия пост
# 12
Аз пък не разбирам това слагане на снимките на децата на рекламни материали, просто понякога резултатите са втрещяващи. Навремето, докато работех във Варна, имахме уникален случай - собственичка на фирма за изкупуване на цветни метали (примерно) много държеше рекламите й във вестника да бъдат с любителска снимка на внучето й, с леко размазан фокус и ред други недостатъци. Другия ми любим пример е газостанция (носи името на детето на собствениците, естествено) близо до Централни гробища в София, където малко момиченце рекламира газта на няколко огромни рекламни пана.
Виж целия пост
# 13
Най-абсурдното съчетание между име на дете и търговски обект, което съм виждала, е газостанция "Иво и Мими" със закачен билборд със снимка на въпросните дечица "Иво и Мими" (не съм сигурна за точните имена, но нещо такова беше)  ooooh!
Ако не се лъжа, това чудо се намира някъде в Орландовци.

Argun явно говори за същия обект.
Виж целия пост
# 14
Е, Иво и Мими за газостанция си е перверзия! hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия