клюка за пловдивските майки

  • 1 894
  • 26
онзи ден случайно станах свидетел на един интересен разговор и смятам да го споделя с вас.мисля че ще отварят магазин на Premaman в Пловдив,поне така чух.но кога,къде и тн не питайте,защото не разбрах .
Виж целия пост
# 1
Откога съм зачакала Premaman да отвори врати най-сетне и в Пловдив! Praynig
Виж целия пост
# 2
и аз ! вече ми омръзна да ходя до стара загора.дано поне  по-скоро
Виж целия пост
# 3
Поправете ме, ако бъркам, но цените в този магазин не са ли доста високи? Не знам защо, но съм останала с такова впечатление...
Виж целия пост
# 4
да,но качеството е на доста високо ниво Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Кажете ми какво толкова ви харесва в този магазин? Аз ходих в софийския и нищо не ми направи впечатление.
pekoko, ти например какво си купуваш от там?
Виж целия пост
# 6
ами всичките им дрешки са страхотни,да не говорим за спалното бельо.а играчките виждали ли сте ги?когато правят разпродажби ,цените им стават доста по-ниски от тези в кварталните магазинчета,ама знам какво купувам!!!
Виж целия пост
# 7
На мен пьк ми миреше на реклама и  темата е за НА Пазар ,а не за тук.
Виж целия пост
# 8
хм, интересно
Виж целия пост
# 9
Цитат
да,но качеството е на доста високо ниво

С това не мога да се съглася, въпреки че пазарувам оттам често и имам клиентска карта, защото:
1. Цените им са надути - заслужава си единствено сезонното намаление и не съсвем - щото на повечето неща  от дрехите на етикетите пише  "Made in Cina", а лично аз предпочитам българското пред китайското , пък колкото и да е добро последното;
2. Купувала съм бодита на сина - първите бяха направо супер - переш , гладиш и обличаш - не мърдат. Вторите - от затворения пакет на едното боди беше без едно  секретно копче, на второ - две паднаха при първото пране, избеляха;
3. Купих зимна шапка - еми сори, но естетическия етикет на центъра на челото беше лепнат незнам где си и винаги седеше на криво шапето.
4. Купих му буйки, наподобяващи маратонки - познайте този китайски продукт как се обува и как после крачетата са му потни.
5. За играчките - о да, заслужават си плюшките. Но все пак те са си плейгро , ферр, чико /на последните не съм фен/. Само че като изчерпим възрастта 0+ до 6+ играчки за по-големи деца липсват.
Виж целия пост
# 10
Хубави са им стоките. Аз никога не съм попадала на китайско или дефектно нещо. Може би за различните пазари ги шият на различни места, не знам. Но иначе е доста скъпо, да. Но е така във всички бебешки вериги  Peace
Виж целия пост
# 11
Вижте,реклама не правя-няма защо.Купувам дрехите на дъщеря си от магазини като FOX и Mariquita/считам ,че малката принцеса заслужава /.В Пловдив няма голям избор на качествени маркови детски дрехи и аксесоари и считам ,че има нужда от малко повече конкуренция. Реших да споделя нещо хубаво, защото за мен е хубаво....Нямам нищо против всички онези родители,които пазаруват за децата си от магазини като Вис Виталис,например-пълно е със страхотни български дрешки,които ако съм си позволила да купя са били единствено домашни Simple Smile Simple Smile Simple Smile.Всичко е въпрос на гледна точка.А марката Premaman я уважавам,защото и детето ми се чувства добре,когато е облечено в техни дрехи .Ами какво да ви кажа освен ,че битието определя съзнанието!!!
Виж целия пост
# 12
Благодаря за информацията!С удоволствие ще го посетя като отвори врати!
Виж целия пост
# 13
Лелеее това истина ли е?Защото ако е така ,това е страхотно.Най -после да стигнат и до Пловдив тези хора.Нямам търпение да го отворят .Стоките са им прекрасни,а по-въпроса за Китай мога да кажа,че това не винаги означава лошо качество.Аз лично съм доволна и дано по-скоро да си пазарувам.  Praynig
Виж целия пост
# 14
Ще се радвам ако е вярно. newsm44 Ако някой има повече инфо да пише.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия