И сега какво?...
Темата стои ли или се отми съдържанието й?...
Да ви кажа честно, ще се опитам да игнорирам последващи обиди, отправени към мен.
Независимо от това, че сме "измамнички", факт е - чете се какво пишем за действието на гела. За това предлагам на всички, които уж си купихме гела и уж го ползваме, да продължим да обсъждаме точно тук всичко, което ни интересува по темата, за да можем поне на себе си да сме полезни. Не се поддавайте на нападки и провокации. Наистина няма смисъл!
Тези, които се съмнявате, няма лошо, че имате мнение - щом така сте настроени... Дерзайте по вашия си начин!
За себе си само мога да кажа, че продължавам да се надявам да успея в борбата със стриите и като съм се хванала на хорото, ще го играя до край!
Продължавам да си мисля, че тук сме влезли, за да си помогнем, за да споделим личен опит...
В другите теми, които следя, хората си помагат, а не се нападат. Вярвам, че тук също има някаква отдаденост по темата.
На мен лично споделеният опит на много жени от форума ми помогна и съм им благодарна за това, че дават от себе си, от времето си, за да кажат нещо полезно. Та тук е събрана толкова много информация! Къде ще намериш толкова много мнения в абсолютно различни по съдържание теми? Въпрос на пресяване и на мнооого четене е, дали ще намериш истината за себе си.

Друг е въпроса дали някой ще признае, че е бил предубеден и е нападал непознати въпреки наличието на оскъдна информация за тях и техните действия.
Виж целия пост